E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
  Geri
Gezinti Bağlantılarını Atla
Organizasyon Şeması
BELEDİYE BAŞKANI
Başkan Yrd. - İdari Mali İşler - Süleyman KARAKUŞ
Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Bilgi İşlem Birimi
Sefer AYTEKİN
İletişim Bilgileri
02722141880
328-319
saytekin@hotmail.com

21.01.1978 Afyonkarahisar doğumlu olup, İlk ve Orta okulu Afyonkarahisar' da okudu. Gazi Anadolu Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünden mezun oldu.

Aynı Yıl Mustafa Kemal Üniversitesi Kontrol Sistemleri Programla Bölümünü bölümünü kazanarak eğitim hayatıma devam etti ve 1997 yılından başarılı derece ile mezun oldu.

Aynı yıl Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Vestel Elektronik A.Ş. ana üretim fabrikasında Üretim destek departmanında göreve başladı. İ.T.E olarak adlandırılan, Tv şasilerinin ve Bilgisayar Monitörlerinin üretimini yapan robotlardan sorumlu olarak çalıştı. 
Burada  ; 
1.) * Integrated Test Engineer Şirketi   Belçika,    * Plc, * Its, * Nt, * Autocad *Network  *Microsoft Word, Excel, Outlook, Power Point *Microsoft Server * Sql veri tabanı *Sap Erp konularında eğitimlerine katıldı ve başarıyla tamamladı.

2.) Vestel bünyesinde şaşe test yazılımlardaki iyileştirme yazılımlarıyla daha seri ve daha hızlı üretim planlarını hayata geçirerek Vestel A.Ş üretim ve Ar-Ge departmanlarından ödüller aldı.
 Askerlik görevini Çanakkale/Gelibolu'da bulunan Hava Savunma Topçu bataryasında Bilgisayar Operatörü olarak yaptı.

    2001 yılı Mayıs ayında Afyonkarahisar Belediyesinde Bilgi İşlem Biriminde Bilgi İşlem Koordinatörü olarak göreve başladı.

 Bugüne kadar  Belediyemizin Bilgi İşlem yapısının geliştirilmesi, network ve server sistemlerinin kurulması ve kullanılması, vezne, muhasebe , personel programlarının oluşturulması, İmar ve Fen işleri Müdürlüklerinde kullanılan Netcad, Autocad, Stacad, Osca vb. programlarının kullanılması, yeni teknolojilere adaptasyonun sağlanması, Bilgisayar ve ekipmanlarının bakım ve her türlü arızaların giderilmesi Web site tasarımlarının yapılması, e- belediye sayfalarının oluşturulması E-devlet ve E-Belediye online hizmetlerinin adaptasyonu veri ve sistem güvenlikleri  sağlanması, profesyonel kablosuz aktarıcılar kurlumu ve çalıştırılması, görevlerini yürütmekte. Ayrıca 4 ve üzeri pervaneli profesyonel düzey Drone uçuş sertifikasına sahip olup, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Drone Uçuş ehliyetine sahiptir.

Halen, Anadolu Üniversite Uluslararası İlişkiler Fakültesi son sınıf öğrencisi. 2002 yılından itibaren Afyonkarahisar Belediyesi Bilgi İşlem Birim sorumlusu görevini yürütmekte.

Bağlı Birimler
Görev ve Sorumlulukları
Görev ve Yetkiler
Projeleri
Canlı Yayın
Kablosuz İnternet
Online Ödeme İşlemleri
Teknik Servis
Network
E-Devlet
Mobil Uygulama
Çek Gönder
Evlendirme Evrakları
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
E-Araç
Web Mail
Eski Web Mail
Rehber
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright © 2019