ALİ İHSAN PAŞA MAHALLESİ´NE ZİYARET

Orjinal Resim


ALİ İHSAN PAŞA MAHALLESİ'NE ZİYARET

            Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Ali İhsan Paşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Şehrimize çeşitli yatırımlar kazandırmaya devam eden Başkanımız Zeybek, Gönül Belediyeciliği kapsamında sık sık hemşehrileri ile hemhal oluyor.

İstişare kültürünü kendine şiar edinen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak ve birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu hafta Ali İhsan Paşa'da gerçekleştirilen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretine; Milletvekilimiz Dr. Hasan Arslan, AK Parti merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcımız Barış Dal, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, Mahalle Muhtarı Nazmi Bülbül, teşkilat mensupları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri eşlik etti.

Muhtar Nazmi Bülbül, esnaflar ve vatandaşların isteklerini dinleyen Başkanımız Mehmet Zeybek mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkanımız Zeybek’e teşekkür eden Muhtar Bülbül, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi, teşekkür etti. Ziyaret ardından Başkanımız Mehmet Zeybek vatandaşlara Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzce yetiştirilen kış çiçeğini hediye etti. 

AFYONKARAHİSARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hizmetlerinde katılımcılığı esas aldıklarını her seferinde vurgulayan Zeybek Başkan burada yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımız ile birlikte şehrimizin taleplerini yerinde tespit ederek, çözümler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz. Gücümüz nispetinde mahallelerimize ve şehrimize hizmet ediyoruz. Muhtarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler