E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BELEDİYE MECLİSİ 1 ŞUBAT´TA TOPLANIYOR
  Geri
Orjinal Resim

BELEDİYE MECLİSİ 1 ŞUBAT’TA TOPLANIYOR

           Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 01 Şubat 2022 Salı günü saat 18:30’da Belediye Meclis Salonunda toplanacaktır. Pandemi nedeni ile meclis toplantı salonuna misafir kabul edilmeyecektir.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN

Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 01 Şubat 2022 Salı günü saat 18.30 da Belediye Meclis Salonunda toplanacaktır.

                        Toplantıya ait gündem aşağıya çıkartılmıştır.

                        İlan olunur.

01 ŞUBAT 2022 TARİHLİ OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ

 1. Bir önceki toplantıya ait Ocak Ayı Meclis tutanak özetinin oylanması.
 2. Belediyemiz Zabıta Personeline 2022 Yılında verilecek fazla mesai ücretinin tespiti hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu
 3. Belediyemiz İtfaiye Personeline 2022Yılında verilecek fazla mesai ücretinin tespiti hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu
 4. Mülkiyeti Maliye Hazinesi ve Belediyemize ait olan, Afyonkarahisar Merkez Zafer Mahallesi, 716 Ada 7 Parsel Nolu 3.655,06  m2 lik taşınmazdaki belediyemiz hissesinin, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapılmak üzere Milli Eğitim Bakanlığına tahsis edilmesi hakkında teklif.
 5. Osmangazi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi ile Belediyemiz arasında elektrik satış sözleşmesinin yapılabilmesi için güvence bedeli olarak Osmangazi Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi adına Vakıflar Bankası T.A.O Afyonkarahisar Şubesinden  kesin ve süresiz olarak kesin teminat mektubu alınması, Vakıflar Bankası ile gerekli sözleşmelerini imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.
 6. Afyonkarahisar Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Afyonkarahisar Şubesi  işbirliğinde "Atatürk'ün fotoğrafcısı (Kocatepedeki figürü çeken) Etem TEM adına ulusal bir fotoğraf yarışması düzenlenmesi, bu hususta protokol yapılması, yapılacak protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.
 7. Belediyemiz ile Özbekistan’ın Semerkant Belediyesinin Kardeş Şehir olması, İyi Niyet Protokolü yapılması, yapılacak protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.
 8. 03 S 0235 servis plakasının Eyüp ÖZTÜRK üzerinden Kadir DUYUN üzerine devir edilmesi hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 9. 03 M 0276 plakalı minibüs hattının Hüseyin BADAK üzerinden Hilmi Gökhan KORKMAZ üzerine devir edilmesi hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 10. Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın (M) plakalı hatlı minibüslerin yaş sınırlamalarında düzenleme yapılması hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 11. İlimiz Dörtyol Mahallesi Deprem Konutlarında oturan öğrencilerimizin Demirçevre Mahallesinde bulunan okula gidip gelebilmeleri için ulaşım sorunlarının çözüme kavuşturulması hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 12. Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 13. 03 M 0167 plakalı minibüs hattı ve aracını Salih DUZ üzerinden Mehmet AVCI üzerine devir edilmesi talebi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 14. 03 M 0002 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi talebi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 15. 03 M 0009 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 16. 03 M 0018 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 17. 03 M 0049 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 18. 03 M 0081 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 19. 03 M 0096 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 20. 03 M 0101 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 21. 03 M 0106 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 22. 03 M 0110 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 23. 03 M 0172 Ticari Plakanın toplu taşıma hizmeti verme süresinin belirlenmesi hakkında Trafik Komisyonu Raporu.
 24. 03 T 0032 plakalı ticari taksi hattının İbrahim KARAYİĞİT üzerinden Şükrü KARAYİĞİT üzerine devir edilmesi talebi hakkında Trafik Komisyonu Raporu
 25. 03 S 0306 servis plakanın sahibi Nurettin ÇİMENOĞLU’nun varisleri servis plakasını diğer varis Merve Nur ÇİMENOĞLU üzerine devir edilmesi hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 26. 03 M 0212 plakalı şehiriçi minibüs hattının Faruk YEŞİLBAĞ üzerinden Musa DİNÇ üzerine devir edilmesi hakkında Trafik Komisyon Raporu.
 27. 03 M 0107 plakasının Lokman KURT üzerinden Hasan Said AKDENİZ üzerine devir edilmesi talebi hakkında teklif.
 28. 03 S 0112 plakasının İsmail AKTAŞ üzerinden Şükrü GÜDÜCÜ üzerine devir edilmesi talebi hakkında teklif.
 29. 03 M 0128 plakanın sahibi olan İbrahim KOPAN’ın varislerinin plakayı Hasan EREN üzerine devretme talepleri hakkında teklif.
 30. 03 T 0188 taksi plakasının Mevlüt OĞUL üzerinden Dilek TABAK üzerine devir edilmesi talebi hakkında teklif.
 31. 03 M 0071 plakasının Musa-Metin-Atilla YAYNIK’ın üzerinden Metin YAYNIK üzerine devir edilmesi talebi hakkında teklif.
 32. Sahipata Minibüs Durak Temsilcisi Yasin SAYGI’nın, Sahipata minibüs güzergahında düzenleme yapılması talebi hakkında teklif.
 33. Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında teklif.
 34. 03 M 0340 plakasının Osman AYTUĞ’un üzerinden İbrahim SAĞLAM üzerine devir edilmesi talebi hakkında teklif.
 35. 03 S 0132 VE 03 S 0283 plakalarını Yücel KOCA’nın üzerinden Afyon Çankaya Taşımacılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi üzerine devir edilmesi talebi hakkında teklif.
 36. İlimiz Merkez Fatih Mahallesi,  2405  Ada 11 Nolu Parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.
 37. Karşıyaka Mahallesinde bulunan sokak ismi/numarası olmayan yollara yeni isim/numara verilmesi hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.
 38. Piyade Yedek Subay Teğmen Süleyman MERDİVENCİ isminin bir cadde veya sokak ismi olarak verilmesi hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.
 39. İşletme Müdürlüğü Sosyal Tesisler tarafından işletilen işletmelerde uygulanan bazı fiyat tarifelerinde değişiklik yapılması hakkında teklif.
 40. Sokak hayvanlarının ıslahı işinin Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliğine devredilmesi hakkında teklif.
 41. Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmesi

 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 28.1.2022 15:53:42
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
BELEDİYEMİZDEN GENÇLİK KONSERİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek öncülüğünde, Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında kons
BAŞKAN ZEYBEK´TEN 19 MAYIS MESAJI
  Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dol
VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK´E VEDA YEMEĞİ
Kayseri Valiliğine atanan Valimiz Gökmen Çiçek için İl protokolü, kaymakamlar, Belediye b
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi