E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ANITPARK KAFE HİZMETİNİZDE
  Geri
Orjinal Resim

EKONOMİ VE İSTİHDAMA BİR KATKI DAHA

ANITPARK KAFE HİZMETİNİZDE

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in talimatlarıyla şehrimizde vatandaşlarımızın nefes alabileceği ve dinlenebileceği sosyal yaşam alanlarına bir yenisi daha eklendi.Belediyemizin iştiraki Yüntaş AŞ. bünyesinde hizmet verecek Anıtpark Kafe, görkemli bir törenle açıldı.  Modern yapısı ve farklı konseptleriyle dikkat çeken sosyal tesislerden onuncusu olan Anıtpark Kafe, aynı isimle tarihi Anıt Park'ta hizmet vermeye başladı. Sosyal tesisler konusundaki başarısı ile dikkat çeken Afyonkarahisar Belediyesi kentimize yeni tesisler kazandırarak hem ekonomiye hem de şehrimizin istihdamına katkı sağlıyor.

ŞEHRİMİZE YAKIŞIR NEZİH BİR ORTAM

Törenin açılış konuşmasını Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek yaptı. Anıtpark Kafe'nin şehrimize hayırlı olmasını temenni eden Zeybek Başkan; Geçtiğimiz hafta Şükrü Çelikalay Alt geçidimizin açılışında da söylediğim gibi bu hafta da Anıtpark Kafemizi hizmete alıyoruz.  Daha modern ve çağın gereksinimlerine uygun hizmet veren kafe ve tesisleri halkımızın kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimiz, şehrimize yakışır nezih bir ortam sunarak sosyal hayata katkı sağlamak.

HALKIMIZ NE İSTERSE ONU YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Anıtpark Kafe ile birlikte sosyal tesislerimizin sayısını 10'a çıkarttık. Önümüzdeki günlerde hepimizin çok iyi bildiği Devlet Demir Yollarından tahsisini aldığımız yöresel ürünlerimizin ve gastronomi ürünlerimizin sunumunun yapılacağı, misafirlerimizi ağırlayacağımız İzmir Şehir İstasyonu'nu nu işletmeye alacağız. Yer tahsisi yeni geldi, arkadaşlarımız projelendirip çalışmaya başlayacaklar. Yine orada daha önce düğün salonu olarak hizmet veren mekânı Devlet Demir Yollarından tahsis ettik ve Okçuluk Merkezi olarak hizmet vermesi için restorasyonunu yaptırıyoruz. Burayı da sosyal tesis olarak hizmete almayı planlıyoruz. Halkımız ne isterse onu yapmaya devam edeceğiz. Tek gayemiz şehrimize hizmet etmek.  Bundan da büyük onur ve gurur duyuyoruz. Tesisimizin kazancı bol, çalışanları sağlıklı olsun diyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum dedi.

BELEDİYE İŞLETMELERİNDE KENDİMİZİ EVİMİZDE HİSSEDİYORUZ

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ise Anıtpark Kafe'nin yapımında emeği geçenleri tebrik etti.  Vali Gökmen Çiçek; Daha önce hatırlanacağı üzere Belediyemiz bünyesinde sokak sağlıklaştırma projesi, Gastronomi Konağı ve alt geçidin açılışını gerçekleştirmiştik. Şimdi de Anıtpark Kafe'nin açılışını gerçekleştiriyoruz. Anıtpark Kafe'nin birçok güzel yanı var ancak en güzel yanı Valiliğimize yakın olması. Afyonkarahisar son zamanlarda ciddi bir hareketlilik içinde. Kış ayı olmasına rağmen otellerimiz tam kapasiteyle çalışıyor. Özellikle Belediyemizin işletmelerinde personeller oldukça güler yüzlü. Kendimizi evimizde hissediyor ve mutluluk duyuyoruz. Başta Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum dedi.

SON TEKNOLOJİYLE DONATILDI

180 metrekare kapalı 450 metrekare açık olmak üzere toplamda 630 metrekare alana sahip Anıtpark Kafe; çelik yapı, giyotin cam kaplama ve baffle tavandan oluşuyor. Kafenin kapalı alanı yerden ısıtmalı özelliğine sahipken hem AFJET hem de doğalgaz kullanımına uygun. Havadan soğutma ve iklimlendirme sisteminin de mevcut olduğu kafenin açık ve kapalı alanında modern çağın gereksinimleri de göz önünde bulundurularak masa yakınlarına USB girişi ve prizlere kadar her şey düşünüldü. Olası yangın ihtimaline karşıda tedbirlerin alındığı kafe son teknoloji yangın söndürme sistemi ile donatıldı.

İSTİHDAMA KATKI VERECEK

Kesintisiz hizmet sağlamak adına da enerji ihtiyacını karşılayacak jeneratöründe yer aldığı Anıtpark Kafe misafirlerin yeme-içme ihtiyacını giderirken aynı zamanda şehrimizin manzarasını ve tarihini doyasıya izleme fırsatı veriyor. Şehrin en işlek noktalarından Zafer Meydanı'na ve çarşı merkezine yakınlığı ile de büyük avantajlar sunan Anıt Park Kafe güler yüzlü personeli ve birbirinden farklı lezzetleri ile hizmet sektöründe de fark oluşturacak. Doğanın her renginin var olduğu, şehrin tam ortasında olması gibi Afyonkarahisar'ımıza dair izler de barındıran Anıt Park Kafe'nin, hem Afyonkarahisarlılar hem de şehir dışından gelen misafirler tarafından büyük beğeni toplaması bekleniyor.  

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 17.12.2021 17:12:10
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 5.1.2022 12:04:35
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
DÖRT MEVSİM AFYON
2022 yılının ilk festivali niteliğindeki KaravanFest, dünyanın ilk termal altyapılı karav
ZEYBEK BAŞKAN AKÇİN MAHALLESİNDE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret d
KARAVAN TUTKUNLARININ FESTİVALİ BAŞLIYOR
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Valiliği?nin destekleriyle Uluslararası Kamp ve
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi