E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
TARİHİN DERİNLİKLERİNDE GECE YOLCULARI
  Geri
Orjinal Resim

TARİHİN DERİNLİKLERİNDE GECE YOLCULARI

MUHTEŞEM ŞAMPİYONA SONA ERDİ

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile Valiliğimiz ve Türkiye Motosiklet Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Türkiye Ayazini Enduro ve ATV Şampiyonası'nın 4. ve son ayak yarışları, tarihi Frig Vadisi'nde sona erdi. Zorlu mücadele ardından şampiyonlar belli olurken, alanı dolduran on binler ise Gece Yolcuları konseri ile eğlendi.

Afyonkarahisar Belediyesi, Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile şehrimizde uluslararası organizasyonların düzenlenmesine imkân sağlıyor. Başkanımız Zeybek, şimdiye kadar 4 Uluslararası etkinliği düzenleyerek tarih, spor, kültür ve sanatsal alanda pek çok organizasyonu şehrimize kazandırarak Afyonkarahisar’ı marka şehir haline geldi. Macera, doğa ve tarih tutkunları yine Afyonkarahisar’da buluştu. İki gün süren Türkiye Ayazini Enduro ve ATV Şampiyonası kıyasıya mücadelelere ev sahipliği yaparken ATV ve motor sporcuları şampiyonluk kupalarını tarihin gölgesinde tüm dünyaya ilan etti. 

ŞAMPİYONADA 12 KATEGORİDE YARIŞ YAPILDI

Motosiklet ve ATV olmak üzere şampiyonada 12 kategoride yarışlar yapıldı. ATV'de S1, S2 ve ATV GP olmak üzere 3 kategoride yarışlar tamamlandı. Enduroda ise Enduro GP, E1, E2, E3, EB, EC, EG, EV ve EK de olmak üzere 100 sporcu parkurda derece almak için yarıştı.

Türkiye Ayazini Enduro ve ATV Şampiyonası'nda ilk üçe giren sporculara ödüllerini; Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe, İhsaniye Kaymakamı Doğukan Koyuncu, İl Jandarma Komutanı Albay Yılmaz Kırgel, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet Tanır, Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik, Ayazini Muhtarı Bekir Yılmaz verdi.

“YENİ YILDA ETKİNLİKLER ARTARAK DEVAM EDECEK”

Başkanımız Mehmet Zeybek, organizasyona ciddi bir katılım olduğuna dikkat çekerek; Afyonkarahisar’ı her alanda şaha kaldırmaya devam edeceklerini vurguladı. Yoğun ilgiden dolayı sporseverlere ve misafirlere teşekkür eden Başkanımız Zeybek yeni yılda etkinliklerin artarak devam edeceğini kaydetti. Başkanımız Zeybek Ocak ayında da Karavan Festivali’nin yapılacağını müjdeleyerek, yaz kış demeden tüm yıl boyunca organizasyonların süreceğini belirtti.  21-22-23 Ocak’ta düzenlenecek Karavan ve Kış Festivali’ne herkesi davet etti. Valimiz Gökmen Çiçek ve Belediyemiz iş birliğinde Ayazini’de etkinliklerin yapılarak yeni destinasyon alanının duyurulması için çalışmalar yapıldığını söyleyen Başkanımız Mehmet Zeybek, misafirleri selamladıktan sonra alanı dolduran vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

COŞKU GECE YOLCULARI KONSERİ İLE DORUĞA ULAŞTI

Alanı dolduran binlerce vatandaş, sevilen müzik grubu Gece Yolcuları konseri ile eğlendi. Konser alanı, soğuk havaya rağmen hınca hınç doldu.  Ateşler yakıldı hep birlikte şarkılar söylendi. Özellikle öğrencilerin yoğun talep gösterdiği konser, bir buçuk saat sürdü.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ 

https://we.tl/t-ptS1pBxbBr

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 13.12.2021 10:00:53
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 5.1.2022 12:06:07
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
DÖRT MEVSİM AFYON
2022 yılının ilk festivali niteliğindeki KaravanFest, dünyanın ilk termal altyapılı karav
ZEYBEK BAŞKAN AKÇİN MAHALLESİNDE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret d
KARAVAN TUTKUNLARININ FESTİVALİ BAŞLIYOR
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Valiliği?nin destekleriyle Uluslararası Kamp ve
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi