E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ENDURO VE TÜRKİYE ATV ŞAMPİYONASI HEYECANI BAŞLIYOR
  Geri
Orjinal Resim

ENDURO VE TÜRKİYE ATV ŞAMPİYONASI HEYECANI BAŞLIYOR

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in atılımları ile yaz kış demeden, dört mevsim etkinliklerin yapıldığı şehir haline gelen Afyonkarahisar, bu kez de Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonasına ev sahipliği yapacak. Spor şehri Afyonkarahisar bu alanda önemli etkinlikleri hayata geçirmeye devam ediyor.

          ‘4 Mevsim Afyon’ projesi kapsamında Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, şehrimizi kültürel ve sanatsal etkinlikler ile buluşturmaya devam ediyor. Ülkemizde geniş kitlelere hitap eden Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonalarının son ayak yarışları 11-12 Aralık tarihinde Belediyemizin destekleriyle İhsaniye ilçesine bağlı Ayazini Ören Yerinde yapılacak.

          Proje kapsamında yarışlar, etkinlikler, geziler ve konserler belirlenen takvim dâhilinde mevsimsel koşullara uygun şekilde gerçekleştirilecek. Her mevsim Afyonkarahisar’da çeşitli etkinliklerin ve programların yapılabileceğinin kanıtı olan ‘4 Mevsim Afyon’ ile Aralık ve Ocak ayları dolu dolu geçecek. 21-22-23 Ocak 2022 tarihinde Afyon Motorsporları Merkezi Uluslararası Kamp Karavan Alanında Karavan Festivali de yapılacak. Belediyemizin sağladığı destekler ve Başkanımız Zeybek’in öncülüğünde Afyonkarahisar, her mevsim turizmin adresi olacak.

ENDURO’DA ŞAMPİYONLAR AFYON'DA BELLİ OLACAK

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2021 yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası ve Türkiye ATV Şampiyonası’nın 4. Ayak yarışları İhsaniye ilçesindeki Ayazini Ören Yerinde özel olarak oluşturulan tarihi parkurda düzenlenecek. Türkiye Şampiyonası 11 Aralık Cumartesi günü 3 bin yıllık tarih ve kültüre ev sahipliği yapan "Frigya'nın kalbi" olarak da nitelendirilen Ayazini Köyü Meydanı’nda saat 13:00’da magazin startı ile başlayacak. Şampiyona daha sonra özel olarak oluşturulan ekstrem pistindeki sıralama yarışıyla devam edecek.

Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası Ayazini final yarışı, 12 Aralık Pazar günü saat 10:00’da start alacak. Şampiyonada seyirci etabından sonra; insan - doğa mücadelesi üç bin yıllık tarihe sahip parkurda hem motosiklet hem de ATV sınıflarında kıyasıya devam edecek. Yarışlar sonunda 13 sınıfta 2021 yılının şampiyonları da belli olacak. Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası Ayazini final yarışı ile birlikte tarihi Ayazini Metropolisi, spor turizminin aranan adresi olarak adından söz ettirecek.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 7.12.2021 14:28:23
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
DÖRT MEVSİM AFYON
2022 yılının ilk festivali niteliğindeki KaravanFest, dünyanın ilk termal altyapılı karav
ZEYBEK BAŞKAN AKÇİN MAHALLESİNDE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret d
KARAVAN TUTKUNLARININ FESTİVALİ BAŞLIYOR
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Valiliği?nin destekleriyle Uluslararası Kamp ve
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi