E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ÖZHASEKİ: PROJELERİNİZİN DESTEKÇİSİYİZ
  Geri
Orjinal Resim

ÖZHASEKİ: PROJELERİNİZİN DESTEKÇİSİYİZ

          AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Afyonkarahisar’a geldi. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Özhaseki, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile bir araya geldi.

           Belediyemizi ziyaret eden Özhaseki, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili Başkanımız Mehmet Zeybek’ten brifing aldı.Başkan Özhaseki’yi Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Başkanımız Zeybek, tamamlanan ve planlanan projelerle ilgili bilgiler paylaştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki Belediyemizi ziyaret etti. Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarete; Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Benol Kaplan, Murat Öner, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve İl Koordinatörü Bilal Uçar, İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve daire müdürleri katılım sağladı.

          Ziyaret ardından açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanımız Mehmet Özhaseki ise, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Afyonkarahisar Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten de övgü ile bahseden Özhaseki, son dönemlerde yapılan yatırımlara dikkat çekti.

ÖZHASEKİ: “BAŞKANIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Özhaseki; “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm belediye başkanlarımızı ziyaret ediyor, çalışmaları yerinde görüp, istişare ediyoruz. Şehirler ile ilgili hükümet olarak üzerimize düşen görevlerin olup olmadığı, aracı olmak üzere ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bende belediye başkanlığı ve bakanlık görevlerinde bulunduğum için tecrübelerimi aktarmak, arkadaşlarımıza yardımcı olmak amacı ile geziyoruz. Afyonkarahisar’da yıllardır süre gelen düzgün bir anlayış var. Sol iktidarların gelip ideolojik takıldığı etrafı tahrip ettiği bir yapı çok şükür Afyon’umuzda fazlaca yaşanmadı. Düzgün arkadaşlar eli ile belediyecilik yapıldı ve güzel de işler oluyor. Mehmet Bey teşkilat içinde yetişmiş, çalışkanlığı ile temayüz etmiş bir arkadaşımız. Afyon’da da güzel işler yapıldığı biliyoruz, hele hele son zamanlarda faaliyetler iyice arttı. Bu çalışmaları konuşup, yapabileceğimiz görevleri üstlenip Ankara’ya öyle döneceğiz. Değerli Başkanımızı tebrik ediyorum, ellerine sağlık. Cenab-ı Hak nice güzel hizmet ömrü versin diye dua ediyorum.”

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-fEV8HLN6kF


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 24.11.2021 17:50:56
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 29.11.2021 14:40:08
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SEMİNERİ YAPILDI
Türkiye Belediye Başkanları Birliği koordinasyonunda Afyonkarahisar Belediyesi Belediye B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu´nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma
BELEDİYEMİZDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KONSE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in himayelerinde ?24 Kasım Öğretmenler Günü? dolayısıyl
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi