E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR
  Geri
Orjinal Resim

ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR

            Afyonkarahisar Belediyesi’nin eğitime verdiği destekle gençler hayallerine kavuşmaya devam ediyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in destek sağladığı Halk Eğitim Merkezi iş birliğinde düzenlenen hazırlık kursları ile üniversite hayallerini gerçekleştiren öğrenciler Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Başkanımız Mehmet Zeybek, “Bizler Afyonkarahisar Belediyesi olarak gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

           Gelecek nesiller için eğitim ve öğretim yatırımlarına desteklerini sürdüren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek,  Mezun Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılarak üniversiteyi kazanan öğrencilerimizi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Ahmet Akın’ı makamında ağırlayıp tebrik etti.

“BU GURUR BİZE, MUTLULUĞU SİZE YETER”

            Öğrencilerin ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “Eğitime katkı projelerimizden biri de Halk Eğitim Merkezi destek kursu. Bu noktada talepleri geri çevirmedik, her türlü desteğe hazırız dedik. Öğrencilerimize ne yapsak azdır. Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimize her türlü desteği verdik. 30’a yakın yavrumuz ülkemizin köklü üniversitelerinde önemli bölümlere yerleştiler. Bu bizim için gurur vesilesi. Yavrularımıza üniversite hayatlarında başarılar diliyorum. Bu yılda öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamaya hazırız. Yeter ki öğrencilerimiz başarı dolu bir hayat geçirsin. Afyonkarahisar Belediyesi olarak gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“EĞİTİME KATKILARINDAN DOLAYI BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

           Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Ahmet Akın ise açıklamasında Başkanımız Mehmet Zeybek’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılında açtığımız destekleme kursuna 70 öğrenci katılım sağladı. Geçtiğimiz günlerde açıklanan sınav sonuçlarına göre 25 öğrencimiz üniversite kazandı. Maddi durumu yeterli olmayan aileler için bu desteği sağlıyoruz. Belediyemizde yaprak testler ve deneme sınavları gibi imkânları karşıladı. Sizlerin destekleri ile öğrencilerimiz başarıya ulaştı. Ailelerimiz, öğrencilerimiz ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

            Üniversiteyi kazanan öğrenciler ise Belediyemizin sunduğu imkânlarla kazanmanın sevincini paylaşarak, Belediye Başkanımız Zeybek’e teşekkür etti. Ziyarete gelen öğrencilere Başkanımız tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ 

https://we.tl/t-QU3Jm0bwkR


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 17.9.2021 12:52:53
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
2_17092021125221-4_1024_768.jpeg Orjinal Resim
3_17092021125221-3_1024_768.jpeg Orjinal Resim
BELEDİYE MECLİSİ 2 KASIM´DA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 02 KASIM 2021 SALI
ZEYBEK BAŞKAN´DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Belediye Başka
BALKANLAR´DA LEZZET RÜZGÂRI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibi, kadim şehrimiz Afyonkarahisar?ın tarihini, kü
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi