E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
MOTOFEST HEYECANI BAŞLADI (VİDEO HABER)
  Geri
Orjinal Resim

         MOTOFEST HEYECANI BAŞLADI

          Dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olan MotoFest Afyonkarahisar heyecanı ünlü sanatçıların konserleri ile başladı. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Afyonkarahisar Valiliği, Belediyemiz ve Türkiye Motosiklet Federasyonu iş birliğinde gerçekleşen etkinliğin ilk günü coşku dolu anlara sahne oldu.

         Kadim şehrimiz Afyonkarahisar, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in önderliğinde uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Bu kapsamda sekiz gün sürecek MotoFest etkinlikleri Motorsporları Merkezi’nde Necati ve Saykolar ile Mustafa Ceceli konserleri ile start aldı. Gün içinde 10’dan fazla çeşitli spor aktivitelerinin yapıldığı alanda akşam ise ünlü sanatçılar Afyonkarahisarlılar ile buluştu. Spor turizminin en büyük etkinliklerinden dünyanın en önemli motokrosçılarının yarıştığı Dünya Motokros Şampiyonası kapsamında şehrimiz ünlü sanatçıları ağırlıyor.

MOTOFEST SAYKOLAR VE MUSTAFA CECELİ’Yİ AĞIRLADI

         Şampiyonanın ilk gününde önce Necati ve Saykolar rock müzik grubu ardından Mustafa Ceceli sahne aldı. Ünlü sanatçılar birbirinden güzel eserleri Afyonkarahisarlılar için seslendirdi. On binlerin katılım sağladığı konserlerde vatandaşlar doyasıya eğlendi. Necati ve Saykolar ile Mustafa Ceceli muhteşem bir performans sergiledi.         

“HERKESİ AFYONKRAHİSAR’A DAVET EDİYORUZ”        

        Konser için Afyonkarahisar’a gelen Necati ve Saykolar ile Mustafa Ceceli Belediyemiz mikrofonlarına açıklama yaptı. Herkesi zafer şehrimiz Afyonkarahisar’a davet etti. Organizasyonda emeği geçen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Federasyon yetkililerine teşekkürde bulundu. Grup adına açıklama yapan vokalist ve sazcı Necati Karadayı; “Harika bir ortam harika bir festivalde sahne aldı. Böyle ortamlarda müziğimizi daha güzel yaydığımızı düşünüyorum. Necati ve Saykolar olarak performans grubu olduğumuz için Afyonkarahisar’dan güzel bir sinerji aldık. Afyonkarahisar’ın havası o kadar serin ki sıcak günlerden kurtulup burada bu havayı teneffüs etmek bizi mutlu etti. Termalin Başkenti Afyonkarahisar artık kültürel etkinlikler ile de adından söz ettiriyor. Herkesi bu şehre davet ediyorum, mutlaka gelsinler, Gastronomi lezzetlerini yerinde tatma imkânı bulsunlar.” diye konuştu. 

         Pop Müziğin sevilen sanatçısı, aranjör ve albüm yapımcısı Mustafa Ceceli ise sahne öncesi heyecanını bu sözlerle aktardı. Ceceli;  “Pandemi sebebi ile Afyonkarahisar’a gelişimiz ertelenmişti. Ama nihayet Afyonkarahisarlılar ile yılın en büyük organizasyonu MotoFest’te buluştuk. Yoğun bir ilgi var bende sahnede olmak için can atıyorum. Emeği geçen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e ve Federasyon ekibine teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bu organizasyon kapsamında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da teşekkür ediyoruz. Herkes Afyonkarahisar’a gelmeli bu heyecana ortak olmalı ve Afyonkarahisar’ın meşhur sucuğu ve kaymağının tadına bakmalı. Burada olmaktan çok mutluyum, sevenlerime teşekkürlerimi iletiyorum.”

AFYONKARAHİSAR’DA MOTOFEST RÜZGÂRI

            Dört saat boyunca festival alanında Saykolar ve Ceceli’nin verdiği konserler ile Afyonkarahisarlılar gönüllerince eğlendi, hayatın karmaşasından uzak sanat dolu anlar yaşadı. Türkiye'nin ve dünyanın motokrosun yıldızlarını motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak MXGP of Turkey ve MXGP of Afyon yarışları ise 4 Eylül’de Afyonkarahisar Motor Sporları Merkezi'nde düzenlenecek.

 

Haberin videosu için TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-F3l2XUa6rz

Konserlerden Dron görüntüler

https://we.tl/t-PrMv9CSbn6


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 2.9.2021 10:41:45
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 21.9.2021 08:58:16
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SEMİNERİ YAPILDI
Türkiye Belediye Başkanları Birliği koordinasyonunda Afyonkarahisar Belediyesi Belediye B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu´nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma
BELEDİYEMİZDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KONSE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in himayelerinde ?24 Kasım Öğretmenler Günü? dolayısıyl
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi