E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN PARTİ TEŞKİLATINA YATIRIM VE PROJELERİNİ ANLATTI (VİDEO HABER)
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN PARTİ TEŞKİLATINA YATIRIM VE PROJELERİNİ ANLATTI

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları teşkilatı ve mahalle temsilcileriyle biraraya geldi. Belediyemizin yatırım ve projelerinde gelinen aşamalar ile kültürel ve sosyal etkinliklerimizi detaylarıyla anlatan Başkanımız talep ve dileklerini alarak istişarede bulundu.

         Toplantıya AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Murat Öner ile teşkilat mensupları katıldı.Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı parti teşkilatının kademesinde görev alan tüm mensuplara teşekkür etti.  

“BAŞKANIMIZ GÜZEL BİR SUNUM YAPACAK"

          Toplantının açılış konuşmasını AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz yaptı. Belediye Başkanımızın davetlisi olarak biraraya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Karadeniz Başkanımıza teşekkür etti. Zeybek Başkan’ın toplantıda anlatacağı yatırımların, proje ve kültürel faaliyetlerin güzel bir sunumdan oluştuğuna dikkat çeken Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, tüm teşkilatın ciddi manada bilgileneceğini ifade etti.

“2023 SEÇİMLERİNDE HEP BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ”

        AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.Teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılarının devamını dileyen Uluçay, “Merkez ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve mahalli temsilcilerimiz bizim dört can damarımız.  Göreve geldiğimiz günden bu tarafa hep birlikte başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Belediye Başkanımız, Mehmet Ağabeyimiz ve sizlerle birlikte Afyonkarahisar’da 2023 seçimlerinde yeniden tarih yazacağız. Bu duygu ve düşüncelerle proje tanıtım toplantısında bizleri biraraya getiren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e şükranlarımı sunuyorum” dedi.

“PROJELERİMİZE BAĞLI KALMADIK, TEKLİFLERİ DİKKATE ALDIK”

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ise AK Parti teşkilat mensupları ve mahalle temsilcileriyle birarada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Seçimlerinden bu yana geçen süre içinde halkımıza söz verdiği  projeler dışında gelen talepleri de dikkate aldıklarını söyleyen Zeybek Başkan; “31 Mart seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2,5 yıl geçti. Seçimlerde halkımıza söz verdiğimiz 37 projemiz vardı. Sadece vadettiğimiz projelere bağlı kalmadık. Halkımızdan, muhtarlarımızdan, teşkilatımızdan, kamu kurum ve kuruluşlarımızdan, sivil toplum örgütlerimizden gelen teklifleri ve önerileri de dikkate aldık. Afyonkarahisarımızın ve partimizin menfaatine yapılabilecek her türlü teklifi, öneriyi, projelerimize ilave ederek yapma gayreti içindeyiz” dedi.

“COVİD’E RAĞMEN DURMADAN ÇALIŞTIK”

        Afyonkarahisar Belediyesi olarak pandemi dönemini verimli geçirdiklerine dikkat çeken Zeybek Başkan; “Belediye olarak halkımızın sağlığı için ciddi tedbirler aldık. Bu süreci en hafif şekilde atlatmanın gayreti içinde olduk. Hatırlarsanız 2019 yılında ciddi bir çalışma gerçekleştirmiştik. 2020’de COVİD- 19 salgınına rağmen, hizmetlerimizden, projelerimizden ve faaliyetlerimizden geri durmadık. Sosyal mesafe kurallarına uyarak Belediye olarak yapmamız gerekenin fazlasını hayata geçirmeye gayret ettik. İnşallah bundan sonraki süreçte de projelerimizi aşama aşama hayata geçireceğiz, yatırımlarımızdan daha önce olduğu gibi geri durmayacağız, yapacağımız etkinliklerle de halkımızın sosyal yaşamına katkıda bulunmaya artarak devam edeceğiz” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-ozWl0x6g1c

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 17.7.2021 14:57:31
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 17.7.2021 15:41:56
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKANIMIZ ZEYBEK´TEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek 19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
BAŞKANIMIZ ZEYBEK´TEN OSMANGAZİ MAHALLESİ´NE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bu haftaki mahalle ziyaretini Osmangazi Mahallesine ge
ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANIMI
Gelecek nesiller için eğitim ve öğretim yatırımlarına desteklerini sürdüren Belediye Başk
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi