E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAŞKANIMIZ ZEYBEK OSB´DE
  Geri
Orjinal Resim

BAŞKANIMIZ ZEYBEK OSB'DE

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bu haftaki Cuma namazını Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) kıldı. Namaz sonrası Başkanımız Zeybek, OSB’de çalışan vatandaşlarımızla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.  

Seçim beyannamesinde “Afyonkarahisar’ı Ortak Akılla” yöneteceğini sözünü veren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, göreve geldiği günden itibaren her hafta bir Cuma’yı farklı mahallede kılarak vatandaşlarımızla bir araya geliyor. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay ve beraberindeki heyet tarafından karşılanan Başkanımız Mehmet Zeybek’i OSB ziyaretinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Öner ve Süleyman Karakuş ile birim müdürlerimiz eşlik etti.

BAŞKANIMIZ ZEYBEK’E VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

58 mahallenin tamamına giden Başkanımız Zeybek, mahalle ziyaretlerinde 2. tura; geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Mahallelerin yanı sıra şehrimizin önemli bir lokomotifi olan Organize Sanayi Bölgesi’ni de ziyaret eden Başkanımız Mehmet Zeybek, Cuma namazı sonrası OSB’deki fabrika ve işletmelerde çalışan vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Başkanımız Mehmet Zeybek, vatandaşlarımızla yakından ilgilenirken, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

                CUMHURİYET SUCUKLARINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İstanbul Sanayi Odasının 2’inci 500 büyük sanayi kuruluşları sıralamasına giren Cumhuriyet Sucukları sahibi iş insanı Yavuz Kocaşaban’ı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek işyerinde ziyaret ederek, başarılarının devamını diledi. Cumhuriyet Sucuklarının et ve et ürünleri üretiminde önemli bir yer sahibi olduğuna dikkat çeken Başkanımız Zeybek, “2’inci 500 arasında Cumhuriyet Sucuklarımızın girmesi onur verici. Rabbim kazancını daha çok bereketlendirsin. Başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Başkanımız Zeybek, iş insanı Kocaşaban’a OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yeşilay ile birlikte Allah’ın 99 isminin yer aldığı ‘Esma’ül Hüsna tablosu takdim etti. OSB Başkanı Bekir Yeşilay, Kocaşaban’a başarılarının devamını diledi.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 16.7.2021 16:41:41
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 16.7.2021 17:38:16
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKANIMIZ ZEYBEK´TEN GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek 19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
BAŞKANIMIZ ZEYBEK´TEN OSMANGAZİ MAHALLESİ´NE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, bu haftaki mahalle ziyaretini Osmangazi Mahallesine ge
ÜNİVERSİTEYİ KAZANAN ÖĞRENCİLERDEN BAŞKANIMI
Gelecek nesiller için eğitim ve öğretim yatırımlarına desteklerini sürdüren Belediye Başk
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi