E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
SPORCU DOSTU ZEYBEK BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
  Geri
Orjinal Resim

SPORCU DOSTU ZEYBEK BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BASKETBOL FEDERASYONU’NDAN BAŞKAN ZEYBEK’E ZİYARET

     Sportif faaliyetlere oldukça önem veren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla,  Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleriyle şehrimizde 3x3 Basketbol Turnuvası düzenlenmiş, turnuva gençlerden ve sporseverlerden yoğun ilgi görmüştü.

     Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz ve Basketbol Federasyonu İl Temsilciliği ile birlikte gerçekleştirilen 3x3 Basketbol Turnuvasının ardından Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. Belediye Başkan Yardımcımız Murat Öner'inde hazır bulunduğu ziyarette; Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı, Basketbol Federasyonu İl Temsilcimiz Feyzullah Demirkale, İl Hakem Kurulu Üyeleri Ahmet Sarlık, ve İsmail Yurdunuseven, katkılarından dolayı Başkanımız Zeybek’e plaket takdim etti.

     Basketbol Federasyonu İl Temsilcimiz Feyzullah Demirkale yapılan '3x3 Basketbol Turnuvası'na dair bilgiler verirken; “Büyük ilgi gören organizasyonumuza 10 ve 50 yaş arası 176 sporcu katıldı. Katılımcılar ve aileleri sizlere oldukça minnettar. Bizlere böyle bir imkân sağladığınız için teşekkür ediyoruz. Sizin de desteğiniz ile gençliğimizi sporla buluşturduk. Bütün ekibiniz bizimle çok ilgilendi, Allah razı olsun. Başta siz değerli belediye Başkanımız olmak üzere tüm ekibinize desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

     Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Başkanımız Mehmet Zeybek, spor organizasyonlarına destek vermeye devam edeceklerini,  gençleri spora teşvik etmek için tüm  imkânları seferber etmeye devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek açıklamasında; “Amatör spor kulüplerine malzeme yardımı gibi desteklerin yanı sıra belediye olarak güçlü kadromuzla, Afyonkarahisarımızın spor şehri olması için elimizden gelen her şeyi yapıyor, yatırımlarımız da sportif faaliyetlere oldukça önem veriyoruz. Bu hassasiyet ile yaptığımız çalışmalar neticesinde birçok profesyonel kulüp şehrimizi kamp noktası olarak tercih ediyor. Bu durum bizleri gururlandırırken azmimizi de artırıyor. Şehrimizi, spor şehri yapma gayretlerimiz sürerken gençleri de spora teşvik etmek amacı ile farklı alanlarda turnuvalar düzenliyoruz. Afyonkarahisarımızı her alanda şaha kaldırmak adına çalışmalarımız sürecektir, gençlere destek bizden başarı onlardan. Bu yolda bizlere destek veren Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale’ye de nazik ziyaretleri nedeni ile teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 16.7.2021 14:38:27
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 16.7.2021 15:44:18
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybe
PROTOKOL TAŞ MEDRESE´DE BAYRAMLAŞTI
Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde, Belediyemiz koordinesinde Kurban Bayramı dolayısıyla
ZAFERİN MEYDANI´NDA BAYRAM NAMAZI
         Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Müftülüğü iş birliğinde düzenlenen organizasyon
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi