E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
KENT KONSEYİ BAŞKANI ŞEMSEDDİN YASAN GÜVEN TAZELEDİ
  Geri
Orjinal Resim

KENT KONSEYİ BAŞKANI ŞEMSEDDİN YASAN GÜVEN TAZELEDİ

     Afyonkarahisar Kent Konseyi Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı. Kent Konseyi Üyelerinin güven oyunu alan eğitimci Şemseddin Yasan oy birliği ile yeniden başkanlığa seçilerek, güven tazeledi.

      Kent Konseyi Çalışma Yönergesi, Tüzük ve Yürütme Kurulu Üyelerinin de belirlendiği toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Kur’an-Kerim Tilaveti okunmasıyla devam eden toplantıya Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Baro Başkanı Turgay Şahin, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığını Ali Zenkin yaparken, Divan Başkan Yardımcılıklarını Saadettin Ulusoy ve Kemal Çekiç yaptı.  

“ŞEHRİMİZİ TARİHİ VE KÜLTÜREL ALANDA TANITIYORUZ”

      Toplantının açılış konuşmasını Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan yaptı. Başkan Yasan, Kent Konseyi olarak geride kalan süre içerisinde şehrimizin kültürel ve sosyal alanda tanıtımı adına bir dizi çalışma yaptıklarını hatırlattı. Bu süreçte halkımıza yönelik yapılan çalışmalardan da bahseden Başkan Yasan, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’ni şehrimizde ağırladıklarını ifade etti. Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin Diyarbakır annelerine yaptığı ziyareti de hatırlatan Yasan, anneleri yalnız bırakmadıklarını söyledi. Millî Mücadele’nin 100. Yılında Afyonkarahisar konulu panele ev sahipliği yaptıklarını da kaydeden Yasan, tüm bu çalışmalara verdiği destekten dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

“KENT KONSEYİ’NİN YANINDAYIZ”

     Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ise Afyonkarahisar Belediyesi olarak Kent Konseyi’nin çalışmalarına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. Kent Konseyi’nin ‘yanındayız’ diyen Süleyman Karakuş, pandemiye rağmen şehrimizin tanıtımı noktasında yaptığı çalışmalardan dolayı Kent Konseyi Üyelerine teşekkür etti. Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi. Yasan, yaptığı teşekkür konuşmasında, başta Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek olmak üzere tüm üyelere desteklerinden dolayı şükranlarını sundu.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 11.6.2021 17:27:28
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
KAHRAMAN GAZİMİZİN AİLESİNE ZEYBEK BAŞKAN´DA
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Kuzey Irak´ın Hakurk Bölgesinde terör saldırısı esnası
 UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ ŞENLENDİRDİ
  Afyonkarahisar Belediyesi tarafından çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen
KÜLTÜREL ESERLERE BİR DESTEK DAHA
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in talimatlarıyla kültürel ya
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi