E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
AFYONKARAHİSAR İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU´YU BAĞRINA BASTI
  Geri
Orjinal Resim

AFYONKARAHİSAR İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLU'YU BAĞRINA BASTI

      Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisarımıza gelen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'lu Belediyemizi ziyaret etti.Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Bakanımız Süleyman Soylu'yu Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, işadamları, Mahalle Muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş coşkuyla karşıladı.

'DİK DUR EĞİLME'

           Belediye önünde kalabalık bir grup tarafından karşılanan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu 'Dik dur eğilme' sloganlarıyla karşılandı. Bakanımız Süleyman Soylu, sevgi gösterileri arasında vatandaşlarla selamlaştıktan sonra bir konuşma yaptı. Cumhuriyetimizin, zaferlerin, kahramanların şehri Afyon'da bulunmaktan büyük onur duyduğunu belirten Bakan Soylu, Biz sizinle beraberiz. Biz sizin emrinize amadeyiz. Allah bizi, sizin emrinize amade olmaktan uzaklaştırmasın inşallah. Size güzel bir selam getirdim. Ülkemizi, milletimizi, bu güzel yurdumuzu birçok tehditten uzaklaştırarak, huzurun sükunun, güvenin, kalkınmanın büyümenin zenginliğin, güçlenmenin ülkesi haline getirebilmek için gece gündüz çalışan, 'Ben sadece Allah'ın sadece milletimin önünde eğilirim diyen kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını, muhabbetlerini, sevgilerini getirdim dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

       Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Durmak yok yola devam cümlesini' hatırlatan Süleyman Soylu, Durmak yok yola devam, çünkü etrafımızdaki coğrafyayı görüyorsunuz, dünyayı görüyorsunuz. Türkiye'nin güçlenmesini, ayakta durmasını istemeyenler, haksızlığa karşı çıkmasını, söz söylemesini istemeyenler geçmişlerden bugüne kadar yapmak istedikleri oyunları yapmak ve Türkiye'yi istikrarsızlaştırmak için ellerinden gelen her şeyi ortaya koymaya çalışıyorlar. Bunlara fırsat vermemek için güçlü, iri, diri, kardeş, bir olmalıyız. Bunlara fırsat vermemek için yüzde 20'den savunma sanayimizi yüzde 70-80'lere getirdik. Hedef bütün dünyaya parmak ısırtacak bir savunma sanayini oluşturana kadar durmak yok yola devam dedi.

'ÇATLASINLAR, PATLASINLAR'

    Karadeniz'de bulunan doğalgazla toplam 540 milyar metreküpe çıktığını belirten Bakan Soylu, şunları söyledi: Biz ne kadar bulursak, onlar o kadar çatlayacaklar. Varsınlar çatlasınlar patlasınlar. Tarımda, enerjisinde, savunma sanayisinde, insanı ve insan kaynağıyla, etrafındaki coğrafyaya yeten bir Türkiye. Size minnettarız, siz olmasaydınız bugün Suriye'de insanlar katledileceklerdi. Doğu Akdeniz'de, Libya'da dünyada bir tek ses çıkmayacaktı. Siz olmasaydınız etrafımızdaki coğrafyada bulunan ve yıllardır şu gönlümüzde hançer gibi saplanan Karabağ meselesi çözülmeyecekti. Siz olmasaydınız, sizin 50 gramlık oy pusulanız olmasaydı sizin demokrasi, birlik ve beraberlik iradeniz olmasaydı ve 21'inci yüzyılda bu güçlü adımları atmamış oysaydık bilmenizi istiyorum ki Türkiye'nin başına 60 darbesini, 71'i, 80'i nasıl getirmişlerse, 17-25 Aralık'ta muvaffak olacaklardı. 15 Temmuz'da muvaffak olacaklardı ve bugün biz eli böğründe yaslı yaslı duracaktık. Bunu sağlayan 15 Temmuz'da, bakanız sadece gazete manşetlerine direnen bir millet değil bizim milletimiz, burası Afyon, Kocatepe'nin, Belentepe'nin, Tınaztepe'nin olduğu bir memleket Afyon'da şunu ifade etmek istiyorum, sadece gazete manşetlerine direnen bir Türkiye değil, aynı zamanda Allah'a şükürler olsun, 15 Temmuz'da tanklara, uçak bombalarına direnen bir milletin evlatlarıyız biz.

TERÖR ÖRGÜTÜ KAÇACAK DELİK ARIYOR

          Doğu ve Güneydoğu'da terör üzerinden istikrarımızı bozmaya çalışanlara, büyükşehirlerde ticaret, ekonomi, huzur ve güveni terörün üzerinden etkilemeye çalışanlara Türkiye'nin büyük bir mücadeleyle karşı koyduğunu belirten Soylu, Buda sizin sayenizde başarıldı. Sizin iradenizle, Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde bugün Cumhur İttifakının ortaya koyduğu güçlü iradeyle beraber bugün Türkiye'nin şehirlerinde huzur, güven var. Terör örgütü kaçacak delik arıyor. Hiç merak etmeyin, bugün ülkemizin her tarafında nasıl huzur varsa, aynı şekilde ülkemizin Doğu ve Güneydoğusunda huzur var dedi.

PKK'NIN HARAÇ ALDIĞI GÜNLER GERİDE KALDI

         PKK terör örgütünün millete gelip haraç aldığı, millete çökmeye çalıştığı günlerin tarihte, geride kaldığını belirten Soylu, Şimdi çocuklar orada okuyor, kimisi hayvancılık yapıyor, kimisi tekstil, madende, bunların hepsi istikrarsız bir Türkiye'nin oluşabilmesi için etkisiz hale getirilmeye çalışan, milletin moralinin bozulmaya çalışıldığı, bizi birbirimizden ayırmaya çalışan, acaba Türkiye'nin gücünü nasıl azaltırız diye bir gayret gösterenlerin hikayesiydi. 850 milyon dolar Amerika bütçesinden belediyeye yardım yapma kararı alıyor. Oyunun ne kadar büyük olduğunu anlıyoruz değil mi. Orada onlara yardım ediyorlar, gıda, silah, mühimmat, teçhizat, eğitim yardımı hepsini orada o ülkeler gerçekleştiriyorlar. Topu biraraya gelse, şu milleti tanımıyorlar, onları bitireceğiz 2023, 2053 ve 2071'e güçlü bir şekilde gideceğiz inşallah. Buna hazır mıyız? Sesinizi herkes duysun, Türkiye'ye tuzak kuranlar duysun, Türkiye'ye çelme takmaya çalışanlar duysun. Hiç merak etmeyin sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde Cumhur İttifakıyla, sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye MHP Genel Başkanı'na minnet, şükranlarımızı arz ediyorum dedi.

CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ HIZLI TREN GİBİ

          Konuşmasının sonunda Bakan Soylu, şöyle konuştu: Bugün ayakta kalmamızın en önemli sebeplerinden bir tanesi Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemidir. Parlamenter hükümet sisteminde de hocamla yan yana bakanlık yaptık, burada şimdi bakanlık yapıyoruz. Şimdi nasıl biliyor musunuz hızlı tren gibi. Dertleri şu, acaba Türkiye'yi tökezletebilir miyiz, tökezletemeyeceksiniz, güçlü olacağız, zengin, büyük olacağız, etrafımızdaki coğrafyaya huzur ve istikrar getireceğiz ve son cümlemde şu dünyaya medeniyeti nakşedeceğiz. Yapacak çok işimiz var, milletimizin, ülkemizin, Cumhur İttifakının, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yapacağı çok iş var.Konuşmasının ardından İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in makamına geçti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız, Bakanımız Süleyman Soylu'yu şehrimizde ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi.

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 5.6.2021 22:34:48
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 12.7.2021 12:13:23
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ZEYBEK BAŞKAN TAŞPINAR MAHALLESİ´Nİ ZİYARET
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Taşpınar Mahallesi´ni ziyaret ederek, esnaf ve vatanda
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu´nun 20. maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma
TÜRKİYE´NİN EN BÜYÜK SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA PR
Sokak sağlıklaştırma alanında, Türkiye genelinde yapılan çalışmaların en büyüğü Afyonkara
1
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi