E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ÜÇÜNCÜ ETHEM TEM FOTOĞRAF YARIŞMASI
  Geri
Orjinal Resim

ÜÇÜNCÜ ETHEM TEM FOTOĞRAF YARIŞMASI

          Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Afyonkarahisar Şubesi işbirliğinde düzenlenecek Atatürk'ün Kocatepe'de çekilmiş dünyaca ünlü fotoğrafının da sahibi olan Ethem Tem, fotoğraf yarışmasıyla üçüncü kez anılacak.

        Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafçısı Ethem Tem anısına üçüncüsü düzenlenecek yarışma için başvurular başladı. İlimizin tanıtımını ve özellikle Afyonkarahisar'ın gizli kalmış tarihsel dokusunun gün yüzüne çıkarılmasını amaçlayan Afyonkarahisar konulu yarışma, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu destekleriyle gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler 15 Ağustos 2021 saat 23:00’e kadar http://www.tfsf.org.tr/ adresinden online başvuru yapabilecekler.

       Seçici kurul 20 Ağustos 2021 tarihinde toplanacak olup, dereceye giren eserler 23 Ağustos 2021 Salı günü kamuoyuna açıklanacak. Zafer Haftası kutlamaları çerçevesinde 27 Ağustos Cuma günü düzenlenecek sergiyle görücüye çıkacak eserler için aynı gün ödül töreni düzenlenecek. Yarışmada birinciye 3 Bin TL, ikinciye 2 Bin TL, üçüncüye Bin TL, Ethem TEM Özel Ödülüne ise 3 Bin TL ödül verilirken 20 kişiye de 250'şer lira sergileme ücreti verilecek

.
                Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun destekleriyle gerçekleştirilen yarışmada “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Kocatepe’deki ölümsüz duruşunu görüntüleyen fotoğrafçısı Ethem TEM adına vurgu yapılarak farkındalık yaratmak adına yarışmanın üçüncüsü düzenleniyor. Özellikle Afyonkarahisar’ın keşfedilmemiş, görüntülenmemiş ve bilinmeyen güzelliklerinin gün yüzüne çıkarılması için fotoğraf severleri yarışmaya davet ediyoruz. Millî Mücadele ve Büyük Taarruz ’un geçtiği alan ve mekânlarda çekilen fotoğraflar “Ethem TEM Özel Ödülü” kapsamında değerlendirilecektir.
               Yarışmanın seçici kurul üyeliklerini Burak ŞENBAK-EFIAP/b, Cengiz KARLIOVA-AFIAP, İhsan AKAR-Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü, Mehmet EROL-Afyon Frig Fotoğraf Derneği ve Muzaffer UYAN-Tarihçi/Afyonkarahisar Emekli Kültür Müdürü yapacak.

Afyonkarahisar Belediyesi olarak ilimizin tanıtımı ve fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla tüm sanatseverleri yarışmaya katılmaya davet ediyoruz.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 4.6.2021 23:31:47
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 12.7.2021 12:07:42
 
ZEYBEK BAŞKAN TAŞPINAR MAHALLESİ´Nİ ZİYARET
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Taşpınar Mahallesi´ni ziyaret ederek, esnaf ve vatanda
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu´nun 20. maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma
TÜRKİYE´NİN EN BÜYÜK SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA PR
Sokak sağlıklaştırma alanında, Türkiye genelinde yapılan çalışmaların en büyüğü Afyonkara
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi