E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN VE YURDUNUSEVEN´DEN KANDİL ZİYARETİ (VİDEO HABER)
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN VE YURDUNUSEVEN’DEN KANDİL ZİYARETİ

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve AK Parti Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven pazaryerlerine kandil ziyaretinde bulundu.Esnaf ve vatandaşlarımızla biraraya gelen Zeybek Başkan ve Milletvekilimiz Yurdunuseven tüm halkımızın mübarek Kadir Gecesini tebrik ederek talep ve önerilerini aldı.

           Mübarek üç ayların taçlandığı Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluşa vesile olan Ramazan Ayı’nın son günlerini yaşıyoruz. Sayın Vekilimizle birlikte halkımızın ve esnafımızın Kadir Gecesi’ni kutladık. Belediyemizin hazırlamış olduğu kandil helvasını ikram ettik” dedi.

            Ziyaretin öneminden bahseden Başkanımız; “Esnafımızın ve vatandaşlarımızın Kadir Gecesini kutladık. Kandil helvasını ikram ettik. Ayaküstü yaptığımız sohbette esnafımızın hal ve hatırlarını sorarak, talep ve isteklerini dinledik. Kendilerine kolaylıklar dileyip, hayırlı ve bereketli kazanç sağlamaları temennisinde bulunduk. Biz büyük bir aileyiz, dostluk ve sevgi bağlarının kuvvetlendirilmesi noktasında ziyaretler önemli bir yer tutuyor. Bizde bu noktada üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Esnafımıza, vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle talep ve şikayetlerini de öğrenmiş bulunuyoruz. Kadir Gecesi olması dolayısıyla yapılan her bir ziyaretin, verilen her bir selamın önemi daha da kıymetli bizim için.

          Rabbim tüm esnafımızın ve vatandaşlarımızın işlerine bereket versin, Milletimize huzur ile birlik beraberlik içinde yaşamayı nasip etsin. Bu duygu ve düşüncelerle, İslam Âleminin ve tüm ülkemizin Kadir Gecesini kutluyor; bu mübarek gecenin insanlığın içinde bulunduğu salgın hastalık sürecinden kurtulmasına ve yaşamış olduğu sıkıntıların son bulmasına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

         AK Parti Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven ise halkımız ve esnafımızla biraraya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Kadir Gecemizin kurtuluşumuza vesile olmasını dileyen Yurdunuseven, “Bu geceler sadece bizlerin değil, Kudüs’ün, Mescid-i Aksa’nın kurtuluşuna vesile olsun inşallah… Kırmızı çizgimiz olan Mescid-i Aksa için ne yapılması gerekiyorsa Türk Milleti olarak hazırız. Bu mübarek gecede, ruhumuzu karartan kötü duygu ve düşünceleri kalplerimizden atarak, nefretin kötü arzularını frenleyip, dünyamızı bulandıran haset, kin, düşmanlık gibi kötü duygulardan temizlenmek gerekir.  Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzurun artırmasını temenni ediyorum." dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-vIpvUncEX4


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 8.5.2021 15:09:02
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 8.5.2021 15:12:47
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 UÇURTMALAR GÖKYÜZÜNÜ ŞENLENDİRDİ
  Afyonkarahisar Belediyesi tarafından çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen
KÜLTÜREL ESERLERE BİR DESTEK DAHA
Afyonkarahisar Belediyesi Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in talimatlarıyla kültürel ya
ZEYBEK BAŞKAN´DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Babalar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.Mesajında b
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi