E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
SORUNLARI YERİNDE ÇÖZÜYORUZ (VİDEO HABER)
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN’DAN 1. KÜÇÜK SANAYİ ESNAFINA ZİYARET

“SORUNLARI YERİNDE ÇÖZÜYORUZ”

      Seçim öncesi verdiği sözü tutan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cuma namazı sonrası bu kez 1. Küçük Sanayi esnafını ziyaret etti.Gönül Belediyeciliği ile yola çıkan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sorunları yerinde görüyor, talepleri alıyor, istişare ediyor.Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e esnaf ziyaretinde AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Abdurrahman Öz, AK Parti Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcıları Murat Öner ve Süleyman Karakuş ile teşkilat mensupları eşlik etti.

“ESNAFIMIZIN SORUNLARINI DİNLEDİK”

Başkan Zeybek, esnafların talep ve önerilerini alarak ilgili birim müdürlerine çözüm konusunda talimat verdi. Hiçbir ayrım gözetmeden vatandaşların ve esnafların hizmetinde olduklarını vurgulayan Başkan Zeybek, şöyle konuştu; “Yaptığımız mahalle ve esnaf ziyaretlerinde sorunları mahallinde çözüme kavuşturuyoruz. Her Cuma’yı bir mahallemizde kılarak mahalle sakinlerimiz, muhtarımız ve temsilcimiz ile istişare ederek sorunları çözüme kavuşturuyoruz. Bu günde 1. Küçük Sanayi Çarşısında esnafımızı ziyaret ediyoruz. Esnaflarımızın sorunlarını dinledik. En kısa sürede Allah’ın izni ile çözüme kavuşturacağız” dedi.

“BU ZİYARETLER ÇOK VERİMLİ OLUYOR”

Cuma günleri gerçekleşen mahalle ve esnaf ziyaretlerinin önemine değinen İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise “Esnafların sorunlarını yerinde görme fırsatı buluyoruz. Bu ziyaretler çok verimli oluyor. Talep ve önerileri zamanında çözülüyor. Başkanımıza bu tür program ve ziyaretler düzenlediği için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.Modern Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ise 2002 yılından bu tarafa AK Parti’nin esnafın yanında olduğuna dikkat çekerek Afyon esnafına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

“YÜZLER GÜLÜYOR, BİZDE GÜLÜYORUZ”

Esnafımızın çalışmasından mutluluk duyduklarını söyleyen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “ Aslında hiçbir yerde bir sıkıntı yok, sadece algı oluşturmaya çalışan bir kesim var. Burada esnafımızın çalışması, ekonominin düzgün gittiğini, güzele gittiğini gösteriyor. Tabii özellikle bu salgın döneminde devletimizin esnafımıza çok büyük desteği var.  Tüm halkımıza yaptığımız destekler rakam olarak 320 milyar TL’yi geçti. Esnafımıza da ciddi desteklerimiz var” dedi.Milletvekili Yurdunuseven; “Ortaokul mezunu esnaf kardeşlerimiz ustalık belgelerini belirli saat kurs görmek şartıyla lise mezunu diploması alacaklar. Bu da hükümetimizin güzel bir uygulamasıdır. Gördük ki yüzler gülüyor, yüzler güldükçe bizlerde gülüyoruz" dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-0XPoNpm1rI

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 9.10.2020 16:04:40
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 9.10.2020 17:16:12
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKAN ZEYBEK BURMALI MAHALLESİNDE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Burmalı mahallesini ziyaret etti. Cuma namazı çıkışı B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Afyonkarahisar Belediye Meclisi,  1 Aralık Salı günü saat 18.30 da toplanacak.  Toplantıy
NOSTALJİK TRAMVAY İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in seçim vaatleri arasında yer alan AFRAY projesi ve ?N
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi