E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAKAN KURUM´DAN YATIRIMLARA BÜYÜK DESTEK
  Geri
Orjinal Resim

BAKAN KURUM’DAN YATIRIMLARA BÜYÜK DESTEK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi.Bakan Yardımcıları, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut'un da katıldığı toplantıda Afyonkarahisar’da, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kanalıyla ile devam eden çalışmalar ve projeler ele alındı.

KENTSEL DÖNÜŞÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK

Başta Cirit Kayalığı Millet Bahçesi, İmaret Camii ve Mısri Camii çevresindeki Kentsel Dönüşüm Projesi, Kale etrafında Afet Bölgesi ilan edilen konutlar, Kentsel SİT Alanı içinde kalan Sokak Sağlıklaştırma Çalışmaları ve Çevre Hizmetleri Birliği bünyesinde yapılması planlanan Sıfır Atık Getirme Merkezi konularının ele alındığı video konferans aracılığı ile düzenlenen toplantıda önemli kararlar alındı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çalışmaları yürütülen Cirit Kayalığı Millet Bahçesi projesinin bitme aşamasında olduğu ve kısa süre içinde ihale edileceği vurgulandı. İmaret Camii ve Mısri Camii çevresindeki uygulanacak Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ise ilk etapta imar planlaması ve kentsel tasarımının tamamlanmak üzere olduğu bildirilirken, Bakan Kurum bu projenin Türkiye’ye örnek olacağını ifade etti. 

SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA ÇALIŞMASINA 7,5 MİLYON LİRALIK HİBE DESTEĞİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Bakan Kurum’a Kentsel Sit alanı içerisinde kalan mahallelerde yapılan sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Zeybek, 260 adet konutun dış cephe iyileştirmesi için kaynağa ihtiyaç olduğunu söyledi.   Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ise bu çalışmanın 2 etap halinde yapılmasının uygun olduğunu ve ilk etap için ihtiyaç olan bu kaynağı sağlayacaklarını müjdeledi.  Başkan Zeybek Afyonkarahisar Belediyesi olarak Sıfır Atık Getirme Merkezi’ projesinden bahsetti.Başkan Zeybek’in bu talebini geri çevirmeyen Bakan kurulacak Sıfır Atık Getirme Merkezi için gerekli desteği vereceklerini ifade etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek toplantıda Afyonkarahisar’daki projelere desteklerinden dolayı başta Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum olmak üzere Bakan Yardımcılarına, genel müdürlere ve tüm bürokratlara şükranlarını sundu.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 9.4.2020 16:32:50
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 22.5.2020 10:37:39
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE AKÜLÜ ARAÇ
   Afyonkarahisar Belediyesi, sosyal belediyeciliğin adresi olmaya devam ediyor. Afyonkar
GAZİ MECLİSTE AFYON RÜZGARI
Gastronomi alanında tanıtım çalışmalarına devam eden Afyonkarahisar Belediyesi, daha önc
BAŞKAN ZEYBEK´ İN ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI
        Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yaz
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi