E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
AFYONKARAHİSAR´A DEV İŞ SAHASI (VİDEO HABER)
  Geri
Orjinal Resim

AFYONKARAHİSAR'A DEV İŞ SAHASI

İŞ BİRLİĞİ, GÜÇ BİRLİĞİ GÖNÜL BİRLİĞİ

Şehrimize yatırımcı kazandırmak adına yaptığımız girişimlerde mutlu sona ulaşıldı. Katlı Pazaryeri binasında 800 ile 1000 kişiye istihdam sağlayacak tekstil fabrikasının protokolü, Belediye Başkanı  Mehmet Zeybek ile Efe Güven Tekstil işvereni Deniz Özalan arasında imzalandı.Tesis, Kapalı Pazar Yeri binasının üst katlarında kurulacak, mevcut semt pazarı da binanın alt katında hizmetine devam edecek. Fabrikanın 15 Mayıs’a kadar açılması planlanırken, fabrikada çalışmak isteyen hemşehrilerimiz, başvurularını Belediyemiz giriş  katta hizmete açılan “İstihdam Ofisine” yapabilecekler.

PAZARYERİ ALT KATTA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK

Belediye Başkanı  Mehmet Zeybek imza töreni öncesi bir konuşma yaptı. Seçim vaatlerimiz arasında olan iş sahası açma projelerinden birisini daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Başkan Zeybek; “ Tek gayemiz vardı, o da garip gurebanın işsiz olan insanların evlerine bir dilim ekmek götürmelerine katkı sağlamaktı. Şükürler olsun bu projemizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Mevcut Kapalı Pazaryerinin zemin katının faal olarak çalışmasına rağmen üst katlarının atıl olduğuna dikkat çeken Başkan Zeybek; “söz konusu pazaryerimizin üst katlarını Efe Güven Tekstil Firmamızla yaptığımız görüşmeler neticesinde aylık kira bedeli ile birlikte kendilerine tahsis ettik. İnşallah Afyon’da yeni bir iş kolu hayata geçmiş olacak. Tekstil sektörünün de Afyon’da gelişmesine vesile olacağız. 800 ile 1000 kişinin istihdam edeceği fabrikamızın şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

15 MAYIS’DA HİZMETE AÇILMASI PLANLANIYOR

İş Kur İl Müdürü Ahmet Karakaya ise Afyonkarahisar’a  böylesi büyük bir yatırımın yapılacak olmasından duyduğu mutluluğu ifade ederek Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Efe Güven Tekstil işvereni Deniz Özalan, fabrikada çalışmak isteyenlerin Belediyemiz zemin katta hizmete açılan “İstihdam Ofisine” başvuruda bulunabileceklerini söyledi.Efe Güven Tekstil işvereni Deniz Özalan ise kendilerine böyle bir imkan sağladığı için Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.  2016 yılında geldikleri Afyonkarahisar’da tek gayelerinin Afyon halkını mağdur etmemek olduğuna işaret eden Deniz Özalan, doğru ve gerçek istihdamı yapacaklarını ifade etti. Birlikte çalışacakları Afyonkarahisarlılar’ı kendilerinden farklı görmeyeceklerini söyleyen Efe Güven Tekstil işvereni Deniz Özalan; “Bizler fabrikamızda 800 ila 1000 kişiye istihdam sağlayacağız. Bu sadece bizim istememizle olmuyor, Afyon halkı da istemeli, birlikte kenetlenmemiz gerekiyor. 2016 yılından bu tarafa bu kitlenin kenetlendiğini görüyoruz. Halkın bizleri sahiplendiğini görüyoruz. Bundan sonra Afyon’da daha iyi istihdam olacak. Şimdiye kadar kimseyi mağdur etmedik, bundan sonra da Allah’ın izniyle mağdur etmeyeceğiz.15 Mayıs itibariyle inşallah hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

İSTİHDAM OFİSİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Protokolün ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatlerinden olan “İstihdam Ofisinin” açılışı yapıldı.Belediye hizmet binası zemin katta hizmet veren “İstihdam Ofisi”  işverenle, iş arayan hemşehrilerimiz bir araya getirecek. Bir yandan iş arayan kardeşlerimizin mevcut donanımlarına göre iş bulmaları sağlanacak, diğer yandan İŞKUR ile işbirliği halinde vatandaşlarımızın ihtiyaçlar doğrultusunda eğitimler almalarına ve daha kalifiye halde işletmelere kazandırmasına aktif destek sağlanacak.

Haberin videosuna ulaşmak için linke TIKLAYINIZ.

https://we.tl/t-i3uAVOn6Ye

https://www.youtube.com/watch?v=0t6onYlg5W8&t=13s


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 4.3.2020 13:50:25
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 19.3.2020 09:52:25
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BELEDİYEDEN SATILIK DAİRELER
BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARETLER
 Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun´un çalışma ekibinden Esme Özbağ, Hayva
DİREKSİYON BAŞINA GEÇEN ZEYBEK BAŞKAN PANDEM
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, direksiyon başına geçerek, ANS-Çarşı güzergahında kulland
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi