E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULLARININ TERCİHİ AFYON [Video Haber]
  Geri
Orjinal Resim

Afyonkarahisar Spor Kompleksi dev organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2018 Kasım ayı içerisinde ilimizde bir turnuva gerçekleştiren Beşiktaş Altyapı Futbol Okulları,  2019 Haziran ayında ise yurt dışından ve Türkiye’nin bir çok ilinden 500’ü aşkın altyapı oyuncusunu Afyonkarahisar’da buluşturacak.

BEŞİKTAŞ FUTBOL OKULLARININ TERCİHİ AFYON

17-21 HAZİRAN’DA KAMP YAPACAKLAR

 

          Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Beşiktaş Spor Okulları Altyapı Koordinatörü Tuğba Başer, Beşiktaş Futbol Okulları Altyapı Koordinatörü Gökhan Ataş ve Afyon Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı İhsan Beşer’i makamında kabul etti.

          Haziran ayı içerisinde Afyonkarahisar Spor Kompleksi’nde düzenlenecek kampla ilgili bilgi vermek üzere Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret eden heyet, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür etti.

“BAŞKANIMIZIN BÜYÜK EMEKLERİ VAR”

          Afyonkarahisar’ın son dönemlerde spor turizminde büyük atılım içerisinde olduğunu ifade eden İhsan Beşer Afyonkarahisar’ın çeşitli spor organizasyonları ve kamplarla söz sahibi haline geldiğini kaydetti. Türkiye’deki tüm spor okulları kampını Afyonkarahisar’da yapılması konusunda girişimlerde bulunduklarını ifade eden Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı İhsan Beşer; “Sağolsunlar bizleri kırmadılar, 17-21 Haziran tarihleri arasında Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak Beşiktaş Spor Okullarını Afyonkarahisar’da misafir edeceğiz. Düzenlenecek kamp programına 500 ‘e yakın sporcu katılacakken bu sayı futbolcularımızın aileleri ile birlikte 700’e ulaşması bekleniyor. Sahaların tahsisi konusunda Sayın Başkanımızın çok büyük emeği var. Spora verdiğiniz destekten dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“SPORA VE TESİSLERE İNANILMAZ DESTEK VERMİŞ”

           Beşiktaş Futbol Okulları Altyapı Koordinatörü Gökhan Ataş ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür ederek” Sağolsun Başkanımız spora Afyonkarahisar’da inanılmaz bir destek vermiş ve bu desteğin yayında çok güzel tesisler kazandırmış” dedi. Beşiktaş Spor Okulları Altyapı Koordinatörü Tuğba Başer ise “Ülkemizde spora destek veren insanlar çok az. Buraya geldiğimde çok mutlu oldum. Burada geçtiğimiz Kasam ayında büyük bir turnuva yaptık.  Altı tane ilden okulumuz buraya geldi ve çok iyi ağırlandık. Muazzam bir tesise gittik. Zemin çok iyiydi. Turnuvamızı sağlıklı bir şekilde tamamladık. Turnuva bizim için bir gösterge oldu. Bunun sonucunda da kampı burada yapmak istedik. Afyon Beşiktaşlılar Derneğimizde bu konuda işbirliği içindeyiz. Buradaki otellerimiz ve yapılanma çok güzel. Beşiktaş’a gönül vermiş çocukları buraya getirmek istiyoruz. Bütün ekibim adına Başkanımıza minnettarız. Kampımıza Türkiye’nin her yerinden, yurt dışından, Kırgızistan, Kazakistan, Azerbaycan ve Çin’den öğrencilerimiz geliyor” dedi.

“SPORCULARI İLİMİZDE AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ”

            Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise Beşiktaş Futbol Okulları’nı ilimizde ağırlamaktan büyük duyacaklarını ifade ederek “2014 yılında bitirdiğimiz Afyonkarahisar Spor Kompleksimiz yaz kamplarında her yıl yaklaşık 80 takımı ağırlıyor. Bu süreç dışında çeşitli aktivitelerde oluyor. Daha önce Beşiktaş Spor Okullarımız burada bir turnuva gerçekleştirmişti. Şimdi daha geniş bir katılımla Türkiye’nin hemen hemen tüm ilinden, yurt dışından Beşiktaş altyapısındaki futbolcu adayı gençlerimiz 17-21 Haziran tarihleri arasında kampa girecekler. 500’den fazla sporcu ilimizde olacak. Böyle bir organizasyonu ilimize verdiği için hem Beşiktaş Spor Kulübüne hemde özellikle bu konuda yoğun çaba gösteren Afyon Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı İhsan Beşer kardeşimiz ve ekibine çok teşekkür ediyorum.  Kampa katılacak çocuklarımızı Afyonkarahisar’da en güzel şekilde ağırlamak isteriz. Özellikle yurt dışından gelecek çocuklarımızın ülkemize ve şehrimize bakışı çok önemli. Misafirperverliğimizle ülkelerine güzel hatıralarla dönerler. Bu vesileyle Beşiktaş Spor Kulübümüze canı gönülden başarılar diliyorum. Sanıyorum önümüzdeki haftalarda basketbolda Beşiktaş’la karşılayacağız. İnşallah güzel bir maç olması dileklerimle sizleri yeniden Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağımızı ifade ediyorum” dedi.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 5.3.2019 14:56:18
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 5.3.2019 15:43:33
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
PROTOKOL KÜTAHYA´YA ÇIKARMA YAPTI
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank?ın katılımlarıy
AFRAY BANLİYÖ HATTI PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALAN
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek´in seçim öncesi vizyon projelerinden olan AFRAY Banliyö Ha
BAŞKAN MEHMET ZEYBEK?İN REGAİP KANDİLİ MESAJ
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Müba
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Stratejik Plan
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2019