E-Belediye
Kent Rehberi
Şehir Kameraları
Cenaze Duyuruları
Nöbetçi Eczane
ANASAYFA
AFYONKARAHİSAR
KURUMSAL
PROJELER
HİZMET REHBERİ
E-REHBER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
ENGLISH
STK PLATFORMUNDAN BAŞKAN ÇOBAN´A ZİYARET [Video Haber]
  Geri
Orjinal Resim

                STK PLATFORMUNDAN BAŞKAN ÇOBAN'A ZİYARET          

                "BİZ SİZDEN RAZI OLDUK İNŞALLAH ALLAH DA RAZI OLSUN"

                Afyonkarahisar Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

                Ziyarette STK Platformu üyesi dernek başkanları adına konuşan İHH Başkanı Ahmet Ertürk, belediye başkanlığı görevinde iki dönemde Afyonkarahisar'a yaptığı yatırım ve hizmetlerden dolayı Başkan Burhanettin Çoban'a teşekkür etti. Başkan Çoban'ın, hizmetlerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının Afyon özelinde gelişimine çok büyük katkılar sağladığını belirten Ahmet Ertürk, "Allah sizlerden razı olsun. Özellikle birlikte yaptığımız hayır hizmetlerinde sizler de hissedarsınız. Bunu bilmenizi isteriz. Bu anlamda biz sizden memnunuz, inşallah Allah da sizden razı olsun. Biz inanıyoruz ki siz bir değersiziniz, hizmet yarışında  daha iyi makamlarda olacağınıza inanıyoruz" dedi. Ertürk ayrıca, Belediye Meclisi Aralık Ayı toplantısında, Dörtyol Mahallesindeki otogar yolu üzerindeki caddeye 'Kudüs' isminin verilmesiyle nedeniyle Başkan Burhanettin Çoban'a ve tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

                "SİVİL TOPLUM MENSUPLARI FEDAKARCA ÇALIŞIYOR"

                STK Platformu'na ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden ve sivil toplum kuruluşu mensuplarının, sosyal sorumluluk alanında fedakarca çalıştıklarını kaydeden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise, "Bir devlet memuru, işçi veya kendini işini yapan insanlar; işini yapar maaşını ya da kazancının alır. Siz sivil toplum mensupları görevlerinizi yaparken karşılık beklemeksizin yapıyorsunuz. Bence en önemli fedakarlığı sizler yapıyorsunuz. Dolayısıyla sizler gibi fedakar insanlara öncü olmamız destek olmamız bizleri de çok mutlu etti. Birlikte, şehrimiz için ülkemiz için hatta dünya için birçok faaliyet yaptık. Yeri geldi Yemen'e yardım ettik, yeri geldi Suriye'ye tırlar gönderdik, yeri geldi Arakan için seferber olduk. Bu faaliyetlerde sizlerle işbirliği yapmak, yarın ahirette hesabımız görülürken en övündüğümüz konuların başında gelecek" dedi.

                "YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN HAZZINI VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ"

                "Bu şehir için çok büyük aşkımız, hayallerimiz, projelerimizi vardı" diyen Başkan Çoban, "Elhamdülillah 10 yıl içerisinde bunları gerçekleştirmeye çalıştık. Bugün yaptığımız tüm hizmetlerin hazzını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Görevim 31 Mart'ta sona erecek ancak partimizden aday gösterilen Mehmet Zeybek ağabeyimizin yanında olacak ve elimden gelen desteği vereceğim" ifadelerini kullandı.

                Ziyarete, İHH İl Temsilcisi Ahmet Ertürk, İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Ali Zengin, Muradiye Vakfı İl Temsilcisi Şakir Celayir, AK Çevre Vakfı İl Başkanı Yılmaz Yalçın, ASDER İl Temsilci Arif Ören, Yeşilay İl Başkan Yardımcısı Arif Kavas, İlim ve Araştırma Vakfı İl Temsilcisi Yemliha Kuru, Afyon Eğitim ve Kültür Vakfı İl Temsilcisi Ramazan Kıymık, Karahisar Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Osman Ziya Bilim, Hak -İş İl Temsilcisi Hulusi Güngör, Ensar Vakfı Şube Başkanı Mustafa Güler, İnsan Medeniyet Hareketi İl Temsilcisi Zekai İnan, Türkiye Gençlik Vakfı İl Başkanı Yunus Emre Korkmaz, Deniz Feneri Derneği İl Temsilcisi Doğan Selçuk, Ensar Vakfı Yöneticisi Şuayp Özdemir, Anadolu Gençlik Derneği Başkan Yardımcısı Mevlüt Üyümez ve Hayrat Vakfı İl Temsilci Yardımcısı Ali Başar ile Semerkand ve TÜMSİAD adına Fatih Elibol katıldı.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 05.12.2018 11:29:20
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 05.12.2018 14:49:40
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAKAN YARDIMCISI KOCA´DAN BAŞKAN ZEYBEK´E Zİ
         Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Belediye Başkanı
AFYON´U YEŞİLE BOYUYORUZ
      Afyonkarahisar Belediyesi, yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeşil alan ve ağaçlan
BAŞKAN MEHMET ZEYBEK´İN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,  Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınl
5
Evlendirme için Gerekli Evraklar
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
E-Araç
Web Mail
Eski Web Mail
Rehber
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Site Haritası |
Copyright 2015