E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ÜNLÜ SANATÇI SEDAT UÇAN MEST ETTİ
  Geri
Orjinal Resim

ÜNLÜ SANATÇI SEDAT UÇAN MEST ETTİ

         Afyonkarahisar Belediyesi, Ramazan etkinlikleri çerçevesinde ünlü sanatçı Sedat Uçan'ı sevenleriyle buluşturdu. Zafer Meydanında düzenlenen konserde birbirinden güzel ezgi ve ilahileri seslendiren Sedat Uçan, Afyonkarahisarlılar'a unutulmaz bir gece yaşattı.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in önderliğinde yapılan Ramazan etkinlikleri, birbirinden farklı isimleri şehrimizde konuk ediyor. İftar ardından çeşitli etkinlikler ile başlayan programlar konserler ile devam ediyor. Bu kapsamda İlahi sanatçısı Sedat Uçan'ı Zafer Meydanı'nda hemşehrilerimiz ile buluşturduk. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Sedat Uçan seslendirdiği eserleriyle kulakların pasını silerken, gönülleri de okşadı. Yoğun katılımın olduğu konsere seyirciler de cep telefonlarının ışıkları ile ilahilere eşlik etti. Huzur dolu anların yaşandığı programa katılım oldukça yoğundu.

Konser sonunda Sedat Uçan'a çiçek takdim eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 30 gün boyunca Zafer Meydanında düzenlenen Ramazan etkinliklerini ilgiyle takip eden tüm hemşehrilerimize teşekkür etti.  Uçan ile birlikte röportaj veren Başkanımız açıklamalarında;

ÇOCUKLARA YÖNELİK ÖZEL ETKİNLİKLER

Her akşam iftar sonrası Ramazan etkinlikleri başlıyor. Meydanda kurulan çadırlardan gönüllerince alışveriş yapabilen vatandaşlarımız aynı anda sunulan etkinliklerden de faydalanabiliyor. Meydanı dolduran çocuklarımız ise gölge oyunları ve canlı gösterilerle hem eğlendi hem de öğrendi. Ayrıca alanda bulunan çeşitli oyun gruplarından da faydalanan minikler aileleri ile birlikte Ramazan ayının coşkusunu yaşadı. Alanı dolduran vatandaşlardan ve çocuklarımızdan tam not alan etkinlikler Ramazan aynın heyecanına heyecan neşesine neşe katıyor. Meydanda her akşam farklı etkinlikler düzenlenmeye devam edecek.

UÇAN'DAN ZEYBEK BAŞKAN'A TEŞEKKÜR

Başkanımız Mehmet Zeybek ile bir araya gelen Sedat Uçan teşekkürde bulunarak yaptığı açıklamasında; Özellikle Mehmet Zeybek Başkanıma teşekkür ediyorum. Yönetimi ve ekibi olarak güzel bir organizasyona imza attılar. Allah razı olsun. Afyonkarahisar, Afyon halkı başka bir özel. Bu vesile ile Başkanımın nezdinde Afyonlulara teşekkür ediyorum. Ramazan'ın rahmetini, bereketini ve muhabbetini yaşadık. İnşallah bu böyle devam eder. Milletimizle beraberce kenetlenmiş bir biçimde bayrama ulaşırız inşallah diye konuştu.

RAMAZAN BOYUNCA ZAFER MEYDANIMIZDA ETKİNLİKLER OLACAK

Başkanımız Mehmet Zeybek ise Ramazan etkinlikleri hakkında açıklamalarda bulundu. Katkılarından dolayı Uçan'a teşekkür eden Zeybek Başkan; Sedat Uçan kardeşime çok teşekkür ediyorum. Kendisi bereketi ile geldi. Meydanımız doldu. Zannederim 10 bin kişiyi yakaladık. Ciddi bir kalabalık vardı. Ramazan boyunca hemşehrilerimizi Zafer Meydanımıza bekliyoruz. Ağzına yüreğine sağlık. Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizi mest etti. Cenab-ı Hak, önümüzdeki Ramazan'a da sağlıcakla erişmeyi nasip etsin. Önümüzdeki günlerde de kendisini ağırlamaktan son derece mutlu olacağımızı belirtmek isterim.

ÇARŞININ GELİRİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLANACAK

Bu sene Ramazan Çarşımızın gelirini depremzedelere bağışlayacağız. Bu felakete uğramış depremzede esnaflarımıza da destek çıkmak adına bu uygulamayı yaptık. 70 esnafımız var, 50 esnafımız afet bölgesinden geldi. Acılarına ortak çıkmak, yaraları sarmak için çarşımızın gelirlerini bağışlayacağız. Kendileri deprem algısını üzerimizden atmamıza vesile oldunuz diyerek teşekkürlerini iletiyorlar. Memnunlar. Biz de bir nebzede olsa katkıda bulunduysak ne mutlu bize.

Bayrama kadar Zafer Meydanımızdaki etkinliklerimiz devam edecek diyen Başkanımız Mehmet Zeybek hemşehrilerini Ramazan etkinliklerine katılmaya davet etmeyi de ihmal etmedi. Belediye Sosyal tesisimizde vatandaşlarımız ile bir araya gelen Başkanımız hasbihâl etti, hatıra fotoğrafları çekindi.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 26.3.2023 13:05:40
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 26.3.2023 13:07:01
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TÜRKİYE´NİN İLKİ GASTRONOMİ SOKAĞI
UNESCO tescilli Gastronomi şehri Afyonkarahisar´da gastronomi alanında yapılan yatırımlar
HEMŞEHRİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ ÖNEMSİYORUZ
Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların belediyenin faaliyetleri ile ilgili görüşlerinin
YERLİ VE MİLLİ GURURUMUZ TOGG´U BELEDİYEMİZE
Başkanımız Mehmet Zeybek´in girişimleri sonucunda, Türkiye´nin ilk yerli ve milli otomobi
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi