E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN YEMEKHANEDE İFTAR HAZIRLIKLARINI İNCELEDİ
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN YEMEKHANEDE İFTAR HAZIRLIKLARINI İNCELEDİ

            Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, tenceresi Ramazan bereketi ve birliği için kaynayan Belediyemiz Yemekhanesini ziyaret etti. 

Başkanımız Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal ile birlikte her gün 10 bin kişilik iftar yemeği hazırlayacak Belediyemiz Yemekhanesini ziyaret etti, çalışmaları inceledi. Ekiplerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkanımız, kolaylıklar dileyerek mesai arkadaşlarının Ramazan ayını tebrik etti.

GÖNÜL SOFRALARINDA BULUŞUYORUZ

"AŞIMIZI PAYLAŞIYORUZ"

Ramazan ayının insanları birlik ve beraberliğe en çok yaklaştıran ay olduğunu belirten Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, " Ramazan’ın ilk günü. Tüm hemşehrilerimize hayırlı mübarek olsun. Mahalle iftarlarımız bu senede aynen devam edecek. Mutfağımızda 10 bin kişilik iftar yemeği hazırlanıyor. İhtiyaca göre bu sayı 12 bine çıkabiliyor. Sanayide sabit iftar çadırımız var 6 farklı bölgede de iftar dağıtım yerlerimiz var. Hemşehrilerimiz ile daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de buluşmaya devam edeceğiz, aşımızı paylaşacağız. Halkımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz.” Dedi.

ZEYBEK BAŞKAN'DAN HEMŞEHRİLERİNE DAVET

Başkanımız Ramazan ayının Afyonkarahisar’da dolu dolu geçeceğine dikkat çekerek tüm vatandaşları Zafer Meydanı’nda Belediye tarafından hazırlanan etkinliklere davet etti. Zeybek Başkan; “Geçtiğimiz yıl pandemiden dolayı sıkılan vatandaşlarımızı bir araya getirelim ve Afyon Ramazan’ı atmosferine uygun yaşasın diye meydanda Ramazan çarşısı oluşturduk. Bu yıl da hemşehrilerimiz bu etkinlikler ile hoş vakit geçirecek. Bu sene de hemşehrilerimizi meydanımıza bekliyoruz inşallah” dedi.

GÜNLÜK 10 BİN KİŞİYE İFTAR

Afyonkarahisar Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı Ramazan ayında, iftar çadırları ve dağıtım noktalarıyla vatandaşlarımıza yemek ikramında bulunacak. Ramazan ayı nedeniyle Belediyemiz tarafından şehrimizin dört bir yanında iftar çadırları kuruldu. Çadırlarımız, Ramazan ayının ilk gününden son gününe kadar ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet verecek. Hayırseverlerin de katkılarıyla farklı mahallelerde oluşturulan dağıtım noktalarında günlük 10 bin kişiye iftar yemeği verilecek.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 23.3.2023 15:46:31
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ERENLER MAHALLESİ´NE YENİ PARK
Afyonkarahisar Belediyesi, kazandırdığı yeşil alanlarla şehrin çehresini değiştirirken ye
SİZ İSTEYİN, BİZ ÇÖZELİM
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Başkanlığında vatandaşların doğrudan iletişimini sağlay
ÇEVREMİZİ SEVİYOR, DOĞAMIZI KORUYORUZ
5 Haziran Dünya Çevre Günü, Afyonkarahisar´da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlanıyor
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi