E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN TACIAHMET MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN TACIAHMET MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek hemşehrileri ile kucaklaşmayı sürdürüyor. Bu haftaki Cuma ziyareti durağı Tacıahmet Mahallesi oldu.

Ulu Cami’de Cuma namazını eda eden Başkanımız Mehmet Zeybek Tacıahmet Mahallesi’nde hemşehrileri bir araya geldi. Ziyarette Başkanımıza, Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Muhtar Fahrettin Yılmaz, birim müdürlerimiz ve vatandaşlar eşlik etti.

Başkanımız Mehmet Zeybek ve Milletvekillerimiz çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Mahalle Muhtarı Yılmaz’ı muhtarlık binasında ziyaret ederek talepleri alan, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Başkanımız Mehmet Zeybek’e ilgi oldukça yoğundu. Hemşehrileri ile selamlaşan Başkanımız taleplerin kısa sürede yerine getirileceğini, isteklerinde alınarak talimat verildiğini belirtti.

“DOĞALGAZ MAHALLEMİZE GELDİ, MİNNETTARIZ”

Ziyaret ardından açıklama yapan Muhtar Fahrettin Yılmaz doğalgazın mahalleye gelmesinde emeği olan Başkanımıza ve vekillerimize teşekkür ederek; “ Öncelikle ayaklarına sağlık. Sayın Vekillerimden, Sayın Belediye Başkanımdan, Sayın Parti Başkanlarımızdan Allah razı olsun. Beni ziyaret ettiler, şereflendim gururlandım. Hepsinin ayağına sağlık. Teşekkür ederim gerçekten. Minnet duydum. Doğalgaz olmaz dediler ama başardık hep beraber. Doğalgaz bu mahalleye girmez diyenlere rağmen başardık. Başkanımız, Vekillerimiz ve Partimiz bu işe değer verdiler. Yetkililere, sizlere, vekillerimize, başkanıma ve emeği geçen herkese mahalle sakinlerimiz teşekkür ediyor. Doğalgaz gibi bir nimetten biz faydalandık. Hepsine de teşekkür ederim” diye konuştu.

“MAHALLEMİZE DOĞALGAZI GETİRDİK”

Başkanımız Mehmet Zeybek ise ziyaret hakkında bilgi vererek; “Bu haftaki mahalle ziyaretimizi Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız ve yöneticilerimizle birlikte Tacıahmet Mahallemizi ziyaret ettik. Sokak sağlıklaştırması yapılan konaklarımızı inceledik. Mahallede eksiğimiz var mı yok mu onlara baktık. Doğalgaz çalışmaları yapıldı, yerinde gördük. Gelen talepler için ekip arkadaşlarıma talimat verdik. Muhtarıma teşekkür ediyorum, mahallesine sahip çıkıyor” ifadelerini kullandı.

“AFYONKARAHİSAR’I KEŞFETSİNLER”

Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven’de herkesi Afyon’a davet ederek, “Bu haftaki cuma ziyaretlerimizde Belediye Başkanımızla, Milletvekilimiz, İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımızla Tacıahmet mahallesini ziyaret ettik. Her zaman söylediğimiz gibi yerinde tespit, yerinde çözüm ilkesiyle Başkanımız gerekli talimatları verdi. Tacıahmet Mahallesi, Ulucami, Mevlevi Cami tarihi bir mekân. Sokak sağlıklaştırma alanımız var, doğalgaz çalışmalarımız var, hepsini yerinde gördük. Doğalgazın bu mahalleye gelmesi için gerçekten büyük çaba sarf ettik. Bu çabada bize katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu tarihi mekânları da Afyonkarahisar'ın tarih turizmine katkıda bulunacak, diğer sokaklarda da çalışmalar olacak, ana caddeleri bitirdik. Afyon gizemli şehir. Buradan tekrar herkese söylüyoruz. Buyursunlar gelsinler bu şehri keşfetsinler” diye çağrıda bulundu.

“DOĞALGAZI GETİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Milletvekilimiz Ali Özkaya ise mahalleye doğalgazı getirmenin mutluluklarını yaşadıklarını ifade ederek, “Afyonkarahisar'ın kurucu mahallerinden birisi Tacıahmet mahallesindeyiz.  Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, yöneticilerimizle ve partili arkadaşlarımızla beraberiz. Afyonkarahisar'ın bu güzide mahallesine en eski mahalleden birisine doğalgazı getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gerçekten uzun süredir uğraşıyorduk. Hep beraberce Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Muhtarımız, İl Başkanımız Aksa Gaz’a da belediyemiz her türlü ekipman desteğini verdi. Bu mahallelere hiç bir şekilde doğalgaz gelmez diyenleri bir kez daha AK Parti tarafından nasıl mahcup edildiğini görüyorlar. Yerinde de inceliyoruz. Eksikler vardır mutlaka onları da hep beraber tamamlayacağız. Bu mahalleleri geliştirerek, dönüştürerek, restorasyonlarını tamamlayarak Afyon'u gerçek bir turizm merkezi haline getireceğiz İnşallah” dedi.

“BAŞKANIMIZ ÜSTESİNDEN GELDİ DOĞALGAZ YAPILDI”

İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’da doğalgazın hayırlı olmasını temenni ederek, “Cuma programları kapsamında Sayın Milletvekillerimizle Belediye Başkanımızla Tacıahmet Mahallesi’ndeyiz. Bu mahallede gerçekten Afyonkarahisar belediyeciliğini çok net bir şekilde gördük. Sağ olsun Belediye Başkanımız ve ekipleri Doğalgaz firmasının bile üstesinden gelemediği tüm çalışmaları tamamladı. Araçların girmediği, ekipmanların girmediği tüm mahallelere bir bir girdiler. Başkanımız yakinen takip etti. Allah razı olsun. Bende muhtarımız ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Başkanımıza ve ekibine de çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz” diye konuştu.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 20.1.2023 17:56:00
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 20.1.2023 17:57:55
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ÇOCUK KOROSU YENİ SESLERİNİ ARIYOR
2019 yılında kurulan Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Sanat Müziği Ç
TÜM EKİPLERİMİZ İLE SAHADAYIZ
Afyonkarahisar Belediyesi, kar yağışının etkili olmaya başladığı andan itibaren ekip ve e
KARAVAN TUTKUNLARI FESTİVALLER ŞEHRİNDE 
Karavan kültürünü benimseyerek doğa ile iç içe yaşamayı tercih edenler ile karavan hayatı
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi