E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASI PROTOKOLÜ İMZALANDI
  Geri
Orjinal Resim

 7. ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASI PROTOKOLÜ

           Afyonkarahisar Belediyesi, Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Kitap Okuma Yarışmasının 7.’sinin düzenlenmesi için protokol imzalandı.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in eğitime olan destekleri kapsamında her yıl düzenlenen kitap okuma yarışması bu yıl da yapılacak. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt Çınar ve Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında protokol imzalandı.

Eğitim Bir Sen Afyon 1 Nolu Şube öncülüğünde öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışma yine Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün destekleriyle gerçekleşecek. Proje kapsamında 7 yılda 55 binden fazla kitap, merkezde ve ilçelerde bulunan okullarımızın kütüphanelerinde Belediyemizin hediyesi olarak yerini almış olacak. Her yıl ortalama 6 bin öğrencinin ilgi gösterdiği yarışmada Başkanımız Mehmet Zeybek’in hediyeleri öğrencilerimize ulaştırılacak.

Üç kategoride yapılacak yarışmada her kategorinin birincilerine diz üstü bilgisayar, ikinci ve üçüncülerine tablet, ilk kırka giren her kategorideki tüm öğrencilerimize ise bisiklet verilecek.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Şehrimize ve öğrencilerimize hayırlı olsun diyen Başkanımız Mehmet Zeybek; “ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanlığına teşekkür ediyorum. Geçen sene 6.’sını düzenlediğimiz ödüllü kitap okuma yarışmasının bu yıl 7.’sini düzenleyeceğiz. Her zaman eğitime destek çalışmalarında Belediye olarak yer almaya gayret gösteriyoruz. Öğrencilerimize, kırtasiye ve burs yardımı başta olmak üzere çeşitli destekler sağlıyoruz. Eğitim ile ilgili şehrimizin ve çocuklarımızın yararına olacak her işte yer aldık, almaya da devam edeceğiz. Okumayı seven nesiller yetiştirmek adına protokolümüze imzalarımızı attık. Öğrencilerimizi yarışmaya katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 30.11.2022 13:18:14
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 30.11.2022 13:28:54
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ÇOCUK KOROSU YENİ SESLERİNİ ARIYOR
2019 yılında kurulan Afyonkarahisar Belediyesi Kültür Sanat Akademisi Türk Sanat Müziği Ç
TÜM EKİPLERİMİZ İLE SAHADAYIZ
Afyonkarahisar Belediyesi, kar yağışının etkili olmaya başladığı andan itibaren ekip ve e
KARAVAN TUTKUNLARI FESTİVALLER ŞEHRİNDE 
Karavan kültürünü benimseyerek doğa ile iç içe yaşamayı tercih edenler ile karavan hayatı
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi