E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN DİYABETLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİ İLE BULUŞTU
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN DİYABETLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİ İLE BULUŞTU

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Tip-1 Diyabetli Çocuklar Derneği’nin katılımı ile düzenlenen kahvaltı etkinliğine ev sahipliği yaptı. Başkanımız Zeybek’in, Tip-1 Diyabet rahatsızlığı olan çocuklar ve aileleri ile bir araya geldiği organizasyonda tüm dünyada hızlı bir şekilde yayılan diyabete dikkat çekildi.

14 Kasım Dünya Diyabet Günü etkinlikleri kapsamında Belediyemiz tarafından Veysel Eroğlu Sosyal Tesisinde kahvaltı programı düzenlendi. Başkanımız Mehmet Zeybek’in tensipleri ile düzenlenen programa diyabetli çocuklar ve aileleri katıldı.

Programda Tip-1 Diyabetli Çocuklar Derneği Başkanı Meryem Arı, Avukat Burak Zafer Gezer ve Tip-1 diyabetli Öğretmen İsmail Kaya tarafından bilgilendirici konuşmalar gerçekleştirildi. Diyabetlilerin sosyal hakları ve okulda diyabet yönetimi gibi konularda ilgili isimler tarafından verilen bilgilendirme ardından böyle bir organizasyona ev sahipliği yapan Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür edildi.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ” 

Toplumu yakından ilgilendiren farkındalık çalışmalarına imza atan Başkanımız Mehmet Zeybek her zaman sizlerin yanınızdayız dedi, desteklerinin artarak devam edeceğini vurguladı. Zeybek Başkan; “Dünya Diyabetliler Gününün önümüzdeki yıllarda şifa bulacağınız, gelişmelerin müjdeleneceği günler olmasını temenni ediyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren çeşitli rahatsızlığı olan vatandaşlarımızı kendimizden hiçbir zaman ayrı görmedik. Her fırsatta da bir araya geldik. Elimizde bir garanti yok, yarın ne olacağından haberimiz yok. Cenab-ı Hak ne takdir ettiyse onu yaşayacağımızı biliyoruz. Bugün sağlıklı olabiliriz ama yarın ne olacağını bilmiyoruz. Sizlere sabır diliyorum. Zor bir süreçten geçiyorsunuz. Çocuklarımıza şifa diliyorum. Yalnız değilsiniz, her daim yanınızdayım. Bize düşen görev ne ise yardımınıza koşmaya hazırız. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmalar ardından Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından çocuklarımıza çeşitli hediyeler verildi. Program, Tip-1 Diyabetli Çocuklar Derneği Başkanı Meryem Arı’nın Zeybek Başkan’a plaket takdimi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ 
https://we.tl/t-e8jQO9mENU


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 19.11.2022 14:59:36
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 19.11.2022 15:19:23
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
KAMUOYUNA DUYURU
ÇANKIRI BELEDİYESİ İLE ´SU KARDEŞLİĞİ´ PROTO
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ´Dünya Su Kayıpları Günü? nedeniyle Türkiye Belediyele
KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRÜ´NDEN Z
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Ge
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi