E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN İSTİKLAL MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ
  Geri
Orjinal Resim


ZEYBEK BAŞKAN İSTİKLAL MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

       Hizmetlerinde katılımcılığı esas alan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek bu şiar doğrultusunda yaptığı ziyaretlerini sürdürüyor. Bu haftanın ziyaret noktası ise İstiklal Mahallesi oldu.

Zeybek Başkan kent genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkanımız, vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve çalışmaları incelemek amacıyla kenti ilmek ilmek dokuyor. İstiklal Mahallesi'ne giderek vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinledi, yapılacak çalışmalara ilişkin bilgiler verdi. Mahalle muhtarı Ahmet Tuncer ile buluşan Başkanımızın ziyaretine Vekilimiz Ali Özkaya, Başkan Yardımcımız Barış Dal, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, birim müdürlerimiz ve vatandaşlarımız eşlik etti. Çocuklarla da buluşan Başkanımız onlara hediyeler vererek fotoğraf çekindi.

Ziyarette hemşehrilerine kendisinden bir talebi olup olmadığını soran Zeybek Başkan kapılarının tüm Afyonkarahisarlılara her zaman açık olduğunu ifade etti. Vatandaşların talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için tüm birimlerle emek ve çaba gösterdiklerini söyleyen Başkanımız Zeybek değerlendirmesinde; Mahallemizin en zaruri ihtiyacı sağlık ocağı. Vekilimizle birlikte Milli Emlak Genel Müdürlüğü ile yer tahsisi konusunda görüşme gerçekleştirdik. Bir alan vardı ama Milli Eğitime ait olduğu belirtildi. Görüşmeler ardından en kısa sürede mahallemize sağlık ocağı yaptırmayı hedefliyoruz. Hem İstiklal Mahallemizin hem de çevredeki mahallelerimizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermiş olacağız. Hemşehrilerime teşekkür ediyorum dedi.

Vekilimiz Ali Özkaya ise açıklamasında; En büyük mutluluk mahallemizde çok önemli bir sorunun olmaması. Sağlık ocağı talebi var. Belirlenen arsayı da uzlaşmalar sonucunda İl Sağlık Müdürlüğü'ne tahsis ederek bu talebi karşılamayı düşünüyoruz. Emeklilerimizin hastaneye gitmeden burada tedavi olabilecekleri Sağlık Ocağı ihtiyacını çözmemiz lazım. Mahalle sakinlerimizin ilettiği farklı taleplerde önümüzdeki günlerde yapılacak. Hemşehrilerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması en büyük dileğimiz diye konuştu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise Başkanımız ve Vekilimizle mahallemizi ziyaret ederek talepleri aldık. Hamdolsun AK Parti'nin farkı bu. Mahalle Başkanından Vekiline kadar tüm kadrolarla birlikte vatandaşın problemleri ile ilgili çözüm noktasında gayret sarf eden bir partinin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Muhtarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum dedi.

Muhtar Ahmet Tuncer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ardından ziyaret son buldu.


 

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ 
https://we.tl/t-Qv8QfdnOPh


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 18.11.2022 17:12:07
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 19.11.2022 15:17:54
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BELEDİYEMİZDEN ÜCRETSİZ POMEM HAZIRLIK KURSU
Birçok gencin hayal ettiği mesleğe kavuşmasını sağlamak için Belediyemiz tarafından ücret
ÖDÜLLÜ KİTAP OKUMA YARIŞMASI PROTOKOLÜ İMZAL
Üç kategoride yapılacak yarışmada her kategorinin birincilerine diz üstü bilgisayar, ikin
BÖLGENİN İLK VE TEK GASTRONOMİ MÜZESİ AÇILDI
2019 yılında UNESCO tarafından Gastronomi Şehri ilan edilen şehrimize Belediye Başkanımız
1
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi