E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN EŞREFPAŞA MAHALLESİ´NDE
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN EŞREFPAŞA MAHALLESİ'NDE

          Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Eşrefpaşa Mahallesi'nde hemşehrileri ile buluştu. Mahallede yapılan çalışmaları inceleyen Başkanımız talep ve önerileri de dinledi.

Zeybek Başkan, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Eşrefpaşa Mahallesi ziyareti kapsamında Muhtar Ramazan Doğankaya ve hemşehrileri ile buluşan Başkanımız Mehmet Zeybek, belediye çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Başkanımıza ziyarette Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Muhtar Ramazan Doğankaya eşlik etti. Talep ve önerileri yerinde dinleyip çözümler üreten Zeybek Başkan, ihtiyaçlara hızla yanıt verileceğini ifade etti. Vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın Başkanımıza ilgisi oldukça yoğundu. Çocukların sevgisi ve ilgisi ile karşılanan Başkanımız onlara çeşitli hediyeler verdi. Hemşehrileri ile hemhal olan Zeybek Başkan yerinde tespit yerinde çözüm anlayışı ile ziyaretlerine devam edeceğini tüm sorunların hizmet ve çalışmalarla ortadan kaldırıldığını belirtti.

YERİNDE TESPİT YERİNDE ÇÖZÜM

Çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi vererek hatıra fotoğrafları çekinen Başkanımız konuya ilişkin açıklamasında; Cuma ziyaretimizi bu hafta Eşrefpaşa mahallemizde gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizle hasbihal ettik, mahallemizin eksikliklerini kontrol ederek, yerinde inceledik. Ziyaretlerimiz her hafta olduğu gibi bundan sonra da devam edecek dedi.

Vekilimiz İbrahim Yurdunuseven ise Yerinde tespit ve yerinde çözümün adresi bu hafta Eşrefpaşa. Başkanımızın gerekli talimatları ilgili birimlere verdi. İnsanların yüzü güldükçe bizler memnun oluyoruz. 20223 seçiminde de vatandaşlarımıza güveniyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri de memnun ediyor. Bizlerde ziyaretlerinde Başkanımıza destek çıkıyoruz. Teşekkür ediyorum diye konuştu. 

Muhtar Doğankaya ise Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibine teşekkür ederek hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

FATİH SEMT PAZARINA ZİYARET

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyet mahalle ziyareti ardından Fatih Semt Pazarında esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Her zaman esnafların yanında olmayı sürdüren Başkanımız hayırlı ve bol kazanç temennisinde bulunarak tezgâhları tek tek dolaştı, hemşehrileri ile selamlaştı. Oldukça renkli ve samimi görüntülerin ortaya çıktığı ziyarette esnaflarımıza sahip çıkmaya onlarla birlikte omuz omuza yürümeye devam edeceğiz mesajı verildi. Başkanımız gezisinde vatandaşlardan ve esnaflardan gelen fotoğraf çekinme talebini de geri çevirmedi. Yoğun teveccüh ile karşılanan Zeybek Başkan Afyonkarahisar için çalışmaya devam edeceğiz dedi.

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYIN

https://wetransfer.com/downloads/0ee8324c0deac4750df763c930d3cdc020220930134226/ad73d7


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 30.9.2022 16:59:44
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 30.9.2022 17:04:19
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
KAMUOYUNA DUYURU
ÇANKIRI BELEDİYESİ İLE ´SU KARDEŞLİĞİ´ PROTO
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ´Dünya Su Kayıpları Günü? nedeniyle Türkiye Belediyele
KÜTÜPHANELER VE YAYIMLAR GENEL MÜDÜRÜ´NDEN Z
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Ge
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi