E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ASFALT ATAĞIMIZ SÜRÜYOR
  Geri
Orjinal Resim


ASFALT ATAĞIMIZ SÜRÜYOR

             Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile güvenli ve konforlu yollar oluşturmak için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmaları kapsamında yollar yenileniyor.

Belediyemiz, Afyonkarahisar’ı sağlam ve modern bir altyapıya kavuşturmak, şehir içi ulaşım konforunu arttırmak için yatırımlarını sürdürüyor. Bu yıl içerisinde birçok sokak ve caddede kanalizasyon, elektrik ve telekomünikasyon yenilemesi yapılan güzergâhlarda asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz eski asfaltları kazıyarak kendi tesisimizde ürettiğimiz sıcak asfaltı yollarımızla buluşturuyor. Alt yapısı tamamlanan yollarda üst yapı çalışmaları için düğmeye basan ekiplerimiz kısa sürede sıcak asfalt serme işlemi yapıyor.

KENDİ TESİSİMİZDE ÜRETİYOR, YOLLARIMIZI YENİLİYORUZ

Belediyemizin kendi tesisinde ürettiği asfaltlar ihtiyaç olan mahalle ve bölgelerde kullanılıyor. Alt yapı işlemleri tamamlanan sokak ve mahallelerde hızlıca asfaltla kaplanan yollar konforlu ve yenilenmiş şekilde vatandaşımızın hizmetine sunuluyor. Şehir genelinde hummalı çalışmalarını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz yeni yol açma ve sathi kaplama hizmetlerini de sürdürüyor.

Kısa sürede Fatih Mahallesi et balık yolu, Hava Meydan Komutanlığı, Gümüşkent Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, okul içleri, okul güzergâhları, Esentepe Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, Şuhut Kavşağı Güzergâhı, Eşrefpaşa Mahallesi Şeyh Şamil Yolu, Bayatcık Yolu Kudüs Bulvarı, Güvenevler Mahallesi, Fatih ve Erenler Mahallesinde asfaltlama çalışmaları yapıldı.  Mahallelerimizi bir bir asfalt konforu ile buluşturan ekiplerimizin çalışmaları belirlenen planlama dâhilinde sezon sonuna kadar devam edecek.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Alt yapısı tamamlanan güzergâhların süratle sıcak asfaltla buluştuğunu belirten Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek açıklamasında; “Yol medeniyettir anlayışıyla hareket ediyor, şehrimizin altyapı çalışmaları ardından da üst yapı çalışmalarının tamamlanmasına büyük önem veriyoruz. Daha iyi hizmet vermek için özverili bir şekilde çalışan ekiplerimiz, sezon başından bu yana ana arterler başta olmak üzere şehrin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda yenileme, bakım onarım, asfalt kaplama çalışmalarını titizlikle yürütüyorlar. Tüm bu gayreti ve çabayı hemşehrilerimizin yaşam kalitesini ve konforunu arttırmak için ortaya koyuyoruz. Amacımız kış gelmeden sıcak asfalt konforunu vatandaşımıza sunmak. Bu bağlamda ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Ekip arkadaşlarıma çalışmalarında kolaylıklar diliyor, sabır ve hoşgörüleriyle destek olan tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haberin Videosu İçin TIKLAYINIZ 
https://wetransfer.com/downloads/87c5e4552c16cb9da13289c50bb510c820220922065417/c3110e

 

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 22.9.2022 12:13:12
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 22.9.2022 12:23:47
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SEMİNERİ YAPILDI
Türkiye Belediye Başkanları Birliği koordinasyonunda Afyonkarahisar Belediyesi Belediye B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu´nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma
BELEDİYEMİZDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KONSE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in himayelerinde ?24 Kasım Öğretmenler Günü? dolayısıyl
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi