E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BELEDİYEMİZ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA
  Geri
Orjinal Resim


BELEDİYEMİZ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN YANINDA

          Şehrimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatmaya devam eden Belediyemiz, gıda ve erzak desteklerini sürdürüyor. Her yıl belirlenen periyotlarda yapılan yardımda temel ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu koliler vatandaşlarımıza ulaştırılıyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ‘Belediyecilik gönül işidir, belediyecilik aşk işidir’ anlayışıyla hayata geçirdiği yatırım ve projelerine devam ediyor.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile yapılan yardımlarla yüzler gülüyor, ihtiyaç sahibi ailelerimiz yalnız bırakılmıyor. Belediyemiz Muhtarlık ve Sosyal İşler Müdürlüğü Yardım Hizmetleri Birimi tarafından yürütülen program kapsamında ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere gıda kolisi yardımında bulunuluyor. Sosyal Belediyecilik örneği sergileyerek maddi durumu yetersiz ihtiyaç sahibi ailelere yönelik devam eden projede gıda yardım paketleri büyük bir özenle taşınarak ailelerin adreslerine teslim ediliyor. Şehir genelinde bir yandan yardıma muhtaç aileleri belirlemeyi sürdürürken bir yandan da 3 ayda bir binlerce aileye gıda kolileri ulaştırılıyor. 58 mahallemizin tamamında gerçekleştirilen yardım projesi kapsamında et ürünlerinin de yer aldığı temel besin maddeleri içeren paketler yüzleri güldürüyor. Yetim, öksüz, dul ve engelli bireylerimize yapılan yardımlar kapsamında ilk etapta 3 bin gıda kolisi dağıtımı yapıldı.

MAHALLE MUHTARLARINDAN ZEYBEK BAŞKAN’A TEŞEKKÜR

Dağıtım programı kapsamında mahalle muhtarlarına teslim edilen koliler vatandaşlara ekiplerimizin gözetimi altında veriliyor. Taleplerin karşılandığını hiçbir şekilde geri çevrilmediklerini belirten muhtarlarımız bu nedenle Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür etti.

Sümer Mahallesi Muhtarı İsa Altıntaş konuşmasında; “Başkanımız sürekli bizlere yardımları ulaştırıyor. Çok duyarlı kendisi sık sık mahallemizi de ziyaret ediyor. Vatandaşın ihtiyaçlarını Başkanımız hafifletiyor. Belediye personeline ve Mehmet Zeybek Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kayadibi Mahalle Muhtarı Ahmet Şen ise “Her zaman Başkanım arkamda, yanımda durdu. Mahallede tüm ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırdık. Kendisi her zaman bizlerin taleplerini geri çevirmeden yardımcı oluyor. Belediye personellerimize de teşekkür ediyorum. Başkanım sadece gıda yardımı değil kırtasiye yardımları ile de mahallemizdeki öğrencilere destek çıkıyor. Yardım birimimiz personelleri ve Başkanıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Mecidiye Mahallesi Muhtarı Deniz Özcan; “Belediyemizden çok memnunum. Ne zaman yardım talebinde bulunduysak hiçbir zaman geri çevrilmedi. Vatandaşlarımız yardımlar nedeni ile çok mutlu. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Kasımpaşa Mahalle Muhtarı Abdullah Tugan; “Allah razı olsun. Yüzler gülüyor, vatandaşlarımız mutlu. Gerçek ihtiyaç sahiplerine araştırarak kayıtlara göre dağıtımları tamamladık. Belediye Başkanımız ve emeği geçenlere, kurum yetkililerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

HABERİN VİDEOSU İÇİN LİNKE TIKLAYIN  
https://wetransfer.com/downloads/6acef8c7b539c69bb2d4c65b2b7ddb3420220915065105/f5d703


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 15.9.2022 11:04:00
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 16.9.2022 10:49:50
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ SEMİNERİ YAPILDI
Türkiye Belediye Başkanları Birliği koordinasyonunda Afyonkarahisar Belediyesi Belediye B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu´nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma
BELEDİYEMİZDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KONSE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in himayelerinde ?24 Kasım Öğretmenler Günü? dolayısıyl
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi