E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZİYARETÇİLERDEN KAMP VE KARAVAN PARKIMIZA TAM NOT
  Geri
Orjinal Resim

KAMP TURİZMİNİN ADRESİ: AFYONKARAHİSAR

ZİYARETÇİLERDEN KAMP VE KARAVAN PARKIMIZA TAM NOT

            Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in vizyon projelerinden olan Kamp ve Karavan alanı ziyaretçilerden tam not alıyor. Sadece yaz mevsiminde değil yılın her ayı ziyarete açık olan kamp ve karavan alanı tatilcilerin ve doğaseverlerin uğrak noktası haline geldi.

Serinliği, huzur veren havası, termal otellere ve şehir merkezine yakınlığı ile termal imkânlara sahip tek karavan ve kamp alanımız kampseverlerin beğenisi topluyor. Google arama motorunda da ilgi ve beğeni ile bahsedilen alanımız, yerli ve yabancı karavan tutkunlarının yeni adresi oldu. Belediyemiz tarafından tamamen ücretsiz olarak hizmete sunulan Kamp ve Karavan alanı turizmin her geçen gün geliştiği bölgede şehir hayatının stresinden kurtulmak isteyen vatandaşlara ev sahipliği yapıyor. Termal altyapı kullanılarak hizmete açılan Uluslararası Karavan alanı bu ayrıcalığı ile de Türkiye’de tek olma özelliği taşıyor. Ayrıca alanımızda konaklamayı tercih eden misafirler bölgede bulunan otellerimizden de ayrıcalıklı şekilde yararlanabiliyor.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA TÜRKİYE'NİN İLK KAMP ALANI

Afyon Motor Sporları Merkezi'nde açılan Uluslararası standartlarda Türkiye'nin ilk kamp alanında su, elektrik, tuvalet, duş, mutfak, çamaşırhane, ütü odası bulunuyor. Bu hizmetlerin hepsi de tamamen ücret alınmadan veriliyor. Çadır kurarak ya da karavanı ile kamp yapmak isteyenler artık Afyonkarahisar’ı tercih ediyor. Termal alt yapısı ile de dört dörtlük standartların üstünde olan karavan kamp merkezi kullanıcı yorumlarında çok iyi alarak yıldız sayısını da yükseltmiş durumda. Kamp ve karavancıların beğenisini kazanan, özellikleri bakımından ilkleri hizmete sunan bu muhteşem yer tüm vatandaşlarımızın her zaman ziyaretine açık.

KAMPSEVERLER MEMNUN

Muhteşem doğası, temiz ve serin havası ile vatandaşların gönlünde taht kuran karavan ve kamp alanının müdavimleri ise tüm kampseverleri Afyonkarahisar’a davet ederek bu güzelliği herkesin yaşamasını tavsiye ediyor. Kamp ve karavan konaklaması bakımından internet üzerinde çokça beğenilen yatırımımız, Google kullanıcıları tarafından da tavsiye edilen bir yer haline geldi.

Hem çadır hem de karavan türü araçlar için de geniş alana sahip olan kamp alanımızda tatilciler; keyifli, stresten uzak, konforlu aynı zamanda ekonomik bir tatilin tadını çıkarıyor. Alt yapı hizmetlerinden temizliğe ve bakıma kadar gelen misafirlerin birçok ihtiyacı ile yakından ilgilenen belediyemiz ekipleri ziyaretçilerin yüzünü güldürüyor.

“HERKESİ AFYONKARAHİSAR’IMIZA DAVET EDİYORUZ”

Motor Sporları Merkezi’nde hizmete açılan Uluslararası standartlarda ilk ve tek termal alt yapılı karavan parkının seyahat severlerin gözde mekânlarından biri haline geldiğini dile getiren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; "Misafirlerimiz buraya karavanlarıyla gelip, bireysel yaşamanın tadını çıkarıyorlar. Afyonkarahisar Belediyesi olarak güzel bir mekân haline getirdik burayı. Bu güzellikten faydalanmak isteyen insanlarımız da kampımızı tercih ediyorlar. Kampçılar ve karavancıların ziyaretten memnun kalarak ayrılmaları bizleri de oldukça mutlu ediyor. Fiziki yatırımlarımızın dışında sosyal yaşam alanları ve etkinliklerle hem hemşehrilerimize hem de dışardan gelen misafirlerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Burada insanlar aileleriyle, çocuklarıyla birlikte gelip doğal ortamda tatil yapmanın, hoşça vakit geçirmenin tadına varıyorlar. Tüm karavancıları ve tatil severleri Afyonkarahisar’a bekliyoruz, ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmalarını temenni ediyoruz. Ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 29.7.2022 14:13:52
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
"GENÇLİK OYUNLARI" KONSER ETKİNLİĞİYLE BAŞLA
  Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Büyük Taaruz´un 100. Yılı etkinlikleri kapsamında
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK TE
  Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Mustafa Varank Afyonkarahisar Belediyemizin destekleriyle B
ŞİFA OLSUN, BİRLİK OLSUN, BERABERLİK OLSUN
  Afyonkarahisar Belediyesi tarafından ilimizin abide şahsiyetlerinden Mevlana´nın Torunu
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi