E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
MERCEDES TUTKUNLARI AFYONKARAHİSAR´DA BULUŞTU
  Geri
Orjinal Resim

Türkiye’nin dört bir yanından 500 araç ve 2 bine yakın otomobil tutkunu Afyonkarahisar’da buluştu

MERCEDES TUTKUNLARI AFYONKARAHİSAR’DA BULUŞTU

        Classic Mercedes tutkunları Afyonkarahisar’da buluştu. Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla festivaller kentinde Classic Mercedes Festivali düzenlendi. Türkiye’nin dört bir yanından 500 araç ve 2 bine yakın katılımcının yer aldığı festivalde renkli görüntülere sahne oldu.26 Haziran Pazar günü Afyon Motorsporları Merkezinde düzenlenen festivale Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yılmaz Kırkel, Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş, Klasik Mercedes Kulübü Başkanı Fuat Süslü, Klasik Mercedes Kulübü Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Özharputlu ve çok sayıda otomobil tutkunu katıldı.Spor kenti Afyonkarahisar’da gün geçtikçe fazlalaşan etkinliklere bir yenisi daha eklendi.Spor kenti olmanın yanında artık festivaller kenti olarak da anılmaya başlayan şehrimiz ilki 2019 yılında gerçekleyen Classic Mercedes festivali bu yıl yine büyük bir katılımla gerçekleşti.Türkiye’nin dört bir yanından Afyonkarahisar’ımıza gelen otomobil tutkunları Afyonkarahisar’a hayran kalırken Otomobil sahipleri araçları hakkında birbirleriyle sohbet ederken, özellikle klasik araçlar katılımcılardan ilgi gördü.

“100. YILA YAKIŞIR ETKİNLİKLER DÜZENLİYORUZ”

Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, böylesi güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Afyonkarahisar’ın sadece bir spor kenti değil, artık festivallerle de anılan bir şehir olduğuna dikkat çeken Başkanımız, “2019 yılında Fuar Alanında ilkini gerçekleştirdiğimiz bu güzel organizasyona bu yılda destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Klasik Mercedes tutkunlarımızın talebini geri çevirmedik. Bulunduğumuz alan Motokros Şampiyonası’nı düzenlediğimiz en iyi pist, en iyi padok ödülüne sahip bir alan. Burada yılın her ayı farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz.

Bu yıl Büyük Taarruzun 100. Yılı. Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, Kuruluşun ve kurtuluşun şehrine yakışır şekilde kutlamalarımızı gerçekleştiriyoruz.” dedi.Konuklara şehrimizle de ilgili bilgiler aktaran Başkanımız “Afyonkarahisar; yolların kesiştiği kavşak noktasında olan bir şehir. Karayolları ve demiryollarında dört yol kavşağıyız. Gastronomi şehriyiz, sporun başkentiyiz. Termalde 27 bin yatak kapasitesine tek iliz. Türkiye’de yumurta borsasını belirliyoruz. Yine Termal sudan 35 bin konutun elektrik ihtiyacını karşılayan tek iliz. Tarihi geçmişi milattan önceye dayanan birçok medeniyete ev sahipliği yapmış böylesi güzel bir şehirde sizleri konuk etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle organizasyona destek olan ve Türkiye’nin bir çok kentinden şehrimize gelen tüm Mercedes tutkunlarını tebrik ediyorum” diye konuştu.Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve konuklar klasik otomobilleri tek tek gezerek bilgi aldılar. Etkinlik sırasında konuklara gastronomi şehri Afyonkarahisar'ın tescilli ürünlerinden olan sucuk ikram edildi. 

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-01onZJYsND

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 26.6.2022 17:01:04
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 8.7.2022 12:22:19
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TOGG SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BULUŞTU
Yerli ve milli gururumuz TOGG, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından sanayi esnaf
23. AFYONKARAHİSAR CAZ FESTİVALİ BAŞLADI
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından desteklenen Afyonkarahisar Caz Festivali 23. kez şeh
SARAYDÜZÜ KROS VE KONDİSYON KAMP MERKEZİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in vizyon projelerinden bir tanesi olan Saraydüzü Kamp
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi