E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN´DAN ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ´NE ZİYARET
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN’DAN ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ’NE ZİYARET

                Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, kent genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Ertuğrul Gazi Mahallesi’ne giderek vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Zeybek Başkan, “Şehrimizi, hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin ışığında yapıyoruz.” dedi.

         Zeybek Başkan, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve çalışmaları incelemek amacıyla Afyonkarahisar’ı ilmek ilmek dokuyor. Ertuğrul Gazi Mahallesi’ne ekibiyle giden Başkanımız, mahalle muhtarı Selami Aksoy ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi. Hem mahallede yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi hem de vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi. Başkanımızın ziyaretine; AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Barış Dal ve birim müdürleri eşlik etti.

SORUNLARA YERİNDE TESPİT VE ÇÖZÜM

         Hizmetlerinde katılımcılığı esas aldıklarını her seferinde vurgulayan Zeybek Başkan, “ Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımız ile birlikte şehrimizin taleplerini yerinde tespit ederek, çözümler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz. Mahallemizde minübüs ve yol problemi var. Trafik komisyonumuz ile birlikte çalışmalar yaparak bu sorunu çözdük. Havaların ısınması ile birlikte yol çalışmalarımız da başladı. Mahallemizdeki yollarda çalışmalar yapılacak. Planlanmalar yapıldı, gücümüz nispetinde mahallerimize ve şehrimize hizmet ediyoruz. Muhtarımıza ve Afyonkarahisarlılara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARI TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK”

        AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise Başkanımızın halk ile buluşmalarının önemine dikkat çekerek; “Çok kıymetli Belediye Başkanımız ve parti yönetimi ile birlikte mahalle ziyaretindeyiz. Başkanımızın yaptığı çalışmalar her fırsatta yaptığı bu ziyaretler tüm Türkiye’ye örnek olacak çalışma. Hem yerinde tespitler yapılıyor hem de sorunlar anında çözülüyor. Bizde ziyadesi ile memnunuz. Yatırım döneminde Başkanımız hızlı bir şekilde var olan eksikleri de tamamlayacaktır. Ekibine ve Zeybek Başkanımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

        Mahalle Muhtarı Selami Aksoy ise mahallede bulunan sorunların giderildiğini belirterek; “Başkanımız başta olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum. Mahallemizin sorunlarını Başkanımız hep çözdü, taleplerimizi de ilettik. Bizlere böyle bir imkânı sunan Başkanımız Mehmet Zeybek’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-jZ9lq97Tsf


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 27.5.2022 16:27:13
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 27.5.2022 17:08:04
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
SAHİPATA SPOR SALONU EYLÜL AYINDA HİZMETTE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilimiz Ali Özkaya ve parti teşkilat
BELEDİYE İŞİ GÖNÜL İŞİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar sokaklarını karış karış dolaşmaya devam
ZEYBEK BAŞKAN´DAN İŞ İNSANLARINA ZİYARET
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, İscehisar İlçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bul
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi