E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK´DEN VEDA ZİYARETİ
  Geri
Orjinal Resim

VALİMİZ GÖKMEN ÇİÇEK'DEN VEDA ZİYARETİ

SİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri Valiliğine atanan Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'e veda ziyaretinde bulundu.

HİZMETLERİYLE ŞEHRİMİZE DEĞER KATTI

Göreve başladığı tarihten itibaren şehrimize kattığı değerle Afyonkarahisar'ın son iki yılına damga vuran Valimiz Gökmen Çiçek ile birlikte çalışmaktan onur duyduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; Uyum birlik ve beraberlik içerisinde güzel şehrimiz Afyonkarahisar'a hizmet ettiğimiz Değerli Valimiz Gökmen Çiçek'e bugüne kadar yapmış olduğu hizmetleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Şehrimizde her alanda büyük projelerin öncülüğünü yapan kıymetli Valimiz, yeniliklerin öncüsü oldu. Vizyon ve ufkuyla her alanda farkındalığını hissettirdi.  Sayısız hizmetleri ve önemli projeleri şehrimize sınıf atlattı, değer kattı.  Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle yayınlanan 'Valiler Kararnamesi' ile Kayseri Valiliği görevine atanan Sayın Valimize şehrimize bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunuyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

MÜTEVAZILIĞINDAN TAVİZ VERMEYEN

Afyonkarahisar'da görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Valimiz Gökmen Çiçek ise;  Belki son defa Afyonkarahisar Valisi olarak Afyonkarahisar Belediyesi'ni ziyaret etme fırsatı buldum. Belediyemizin çalışmalarını ve faaliyetlerini bizzat gören ilin valisi olarak söylüyorum. Gece gündüz kendi çalıştığı ille dertlenen, kendi aracıyla sokaklarda dolaşan, mütevazılığından taviz vermeyen Mehmet Zeybek Başkanımla dertleştik sohbet ettik. Afyonkarahisar'la ilgili hayallerimizi planlarımızı projelerimizi konuştuk.  Burası benim için uğurlu ve hayırlı bir yer. Her toplantıdan sonra hayallerimize kavuşma imkânı bulduk. Başkanımız yapacağı projeleri anlatıyor ben de heyecanla dinliyordum. Buradan ayrılmadan teleferiğin ihalesinin yapılmış olmasını, kütüphane inşasının başlamasını, alt geçit açılışı ve peyzaj çalışmalarıyla uzun çarşı projesinin başlamış olmasını bilerek gitmek beni mutlu ediyor. Geldiğimizden günden beri hiç ayrılmadığımız hep beraber olduğumuz hayırlı odada başkanımla vedalaşmak için bir araya geldik. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e çok teşekkür ediyorum.

BENİM İÇİN AYRI BİR İNSAN

Açık yüreklilikle söylüyorum, benim için çok ayrı bir insan. Hayat, makamlar mevkiler değişir ama Mehmet Zeybek ile Gökmen Çiçek'in dostluğu değişmez, bitmez. Sadece iş arkadaşlığı yanında ailecek birbirimizi yürekten seviyoruz. Bazen yemekleri beraber yerdik bazen çayları birlikte içerdik. Eşlerimiz birbirini çok severdi. Fiziki olarak Afyon'dan ayrılıyorum ama Başkanımdan ayrılmam mümkün değil. Sevgimin her zaman devam edeceği dostum. Kendisine teşekkür ediyorum, hakkını helal etsin, Allah razı olsun. İyi ki vardın. Birçok işi ben yapmadığım halde bu işi Vali yaptı dedin. Hâlbuki sen yapmıştın. Nezaketin, hoşgörün ve dostluğun için teşekkür ediyorum dedi.  

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-QB6VTQwy9Z


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 13.5.2022 17:28:22
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 14.5.2022 21:04:01
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
1-1.JPG_13052022172801-4_1024_768.jpg Orjinal Resim
TOGG SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BULUŞTU
Yerli ve milli gururumuz TOGG, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından sanayi esnaf
23. AFYONKARAHİSAR CAZ FESTİVALİ BAŞLADI
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından desteklenen Afyonkarahisar Caz Festivali 23. kez şeh
SARAYDÜZÜ KROS VE KONDİSYON KAMP MERKEZİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in vizyon projelerinden bir tanesi olan Saraydüzü Kamp
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi