E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN ÇOCUKLARIN NEŞESİNE ORTAK OLDU
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN ÇOCUKLARIN NEŞESİNE ORTAK OLDU

               Ramazan etkinlikleri kapsamında Belediyemiz tarafından çocuklara özel düzenlenen programda yüzlerce çocuk gönüllerince eğlendi.Hacivat-Karagöz gösterisinden yarışmalara, sahne şovlarından taklitlere kadar çok sayıda aktiviteye sahne olan etkinlik alanı çocukların neşeli bir Ramazan akşamı geçirmesine neden oldu. Gecedeki gösteriler, çocuklar kadar büyüklerin de ilgisini çekti.

           Ramazan ayının gelmesiyle birlikte vatandaşların güzel bir ramazan ayı geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenleyen Belediyemiz bu yıl ilki gerçekleştirilen Ramazan şenliklerini sürdürmeye devam ediyor. Ramazan etkinliklerinin 3. gününde Zafer Meydanında kurulan platformda yapılan gösterilerle çocuklar doyasıya eğlenip hoş vakit geçirdiler. Etkinliklerde tiyatro gösterisi, Hacivat Karagöz, Nasrettin Hoca fıkraları, animasyon gösterisi yapıldı, sahneye çağırılan çocuklar arasında maskotlar tarafından çeşitli yarışmalar düzenlendi. Ramazan ayı boyunca her akşam iftar ile teravih arasında çocuk eğlenceleri düzenleyen Belediyemiz, Karagöz-Hacivat gösterisi, Nasrettin Hoca, yarışmalar, sahne şovları ile alandaki çocuklara neşeli anlar yaşattı. Ayrıca Semazen icrası da yapıldı. Meydanda huşu içinde dönen semazenlerin gösterisi katılımcılar tarafından ilgi gördü.

ÇOCUKLARIMIZ HEM EĞLENDİ HEM ÖĞRENDİ

        Ramazan şenliğine yoğun katılım oldu. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve eşi Sevim Zeybek’te Burmalı Mahallesi’nde vatandaşlarla birlikte iftar yaptıktan sonra Meydanda çocuklarla buluştu. Zeybek Başkan, Eşi Sevim Zeybek ve Belediye Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve ailelerle birlikte çocuklara yönelik yapılan gösterileri birlikte izledi. Onlarla birlikte Ramazan coşkusu yaşayan Belediye Başkanımız hatıra fotoğrafları da çektirdi.

“ÇOCUKLARIMIZA ÖNEM VERİYORUZ”

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Ramazan ayı boyunca iftardan sonra çocuklarımız için etkinlikler düzenlendiğini belirttiği konuşmasında; “Çocuklarımıza önem veriyoruz ve onları asla ihmal etmiyoruz. Çünkü onlar bizim yarınlarımız. Onları iyi yetiştirmek hepimizin görevi. Ramazan ayında da hem öğrensinler hem eğlensinler diye onlara özel etkinlikler yapılıyor. Ailelerimizde burada çocukları ile birlikte hoşça vakit geçiriyorlar. Bu neşeye ortak olmak bizleri de mutlu ediyor” diye konuştu.

Haberin videosu için TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-PJILItoL04

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 4.4.2022 09:38:36
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 6.4.2022 11:51:01
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TÜRKİYE´NİN İLKİ GASTRONOMİ SOKAĞI
UNESCO tescilli Gastronomi şehri Afyonkarahisar´da gastronomi alanında yapılan yatırımlar
HEMŞEHRİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ ÖNEMSİYORUZ
Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların belediyenin faaliyetleri ile ilgili görüşlerinin
YERLİ VE MİLLİ GURURUMUZ TOGG´U BELEDİYEMİZE
Başkanımız Mehmet Zeybek´in girişimleri sonucunda, Türkiye´nin ilk yerli ve milli otomobi
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi