E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BELEDİYEMİZDEN KADINLAR GÜNÜ´NE ÖZEL PROGRAM
  Geri
Orjinal Resim

BELEDİYEMİZDEN KADINLAR GÜNÜ'NE ÖZEL PROGRAM

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in eşi Sevim Zeybek Hanımefendi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı kapsamında belediyemizde çalışan kadın personelle ve Afyonkarahisar protokolünün eşleri ve bayan mahalle muhtarlarımızla ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in eşi Sevim Zeybek Hanımefendi'nin ev sahipliğinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı gerçekleştirildi. Programa; Valimiz Gökmen Çiçek, eşi Sümeyra Çiçek il protokol işleri, kamu kurum müdürlerimizin eşleri, kadın mahalle muhtarları, belediye personelimiz ve meclis üyelerimizin eşleri katıldı.  Programda Belediyemiz Basın Yayın Birimi tarafından hazırlanan 8 Mart Kadınlar Günü temalı video izletildi. Belediye personellerinin yer aldığı videoda kadının iş hayatındaki önemine dikkat çekildi. Video, izleyenlerden tam not aldı.

KADIN KUTSALIMIZDIR

Valimiz Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek'in de katıldığı programda birer konuşma yaptılar. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Başkanımız Kıymet hanımefendiler, değerli analarımız bacılarımız kız kardeşlerimiz hepinizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Bizim inancımızda kadının yeri farklıdır. Her şeyden önce kadın anadır. Aileyi inşa eder, ülkeyi inşa eder, devleti inşa eder. İnancımızda cennet anaların ayakları altındadır. Analar, kadınlar o kadar kıymetlidir. Dinimiz kadar anaya kadına önem veren başka bir inanç yoktur. Baba her ne kadar dışarıda yuvasının rızkı, geleceği için koşturuyorsa da aileyle, evlatlarla birebir ilgilenen onların yetişmesini sağlayan kadındır, annedir. Kadınlar her şeyimizdir, kutsalımızdır. Özellikle bir günde değil 365 gün anılsa yeridir diyor kadınlar gününüzü tekrar kutluyorum dedi.

KADIN DEMEK VATAN DEMEK

Programda Valimiz Gökmen Çiçek'de kısa bir konuşma yaptı. Düzenlenen etkinliğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Gökmen Çiçek, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Vali Çiçek; konuşmasında 'ülkemizin İçerisinde bulunduğu sorunların sizlerin eli değmeden, sizler seferberlik ilan etmeden, müdahale etmeden çözebileceğimize inanmıyorum. Uyuşturucuyu konuşuyorsak gençlerimizi bu beladan ancak sizler kurtaracaksın. Kadın demek vatan demek, kadın demek millet demek, kadın demek özgürlük demek. İyi ki; varsınız, iyi ki annelerimizsiniz. İyi ki başımızın tacısınız. Bu duygularla herkesin kadınlar gününü kutluyorum dedi.  

 Dünya Kadınlar Günü programı akşam yemeği ve eğlence etkinliği ile devam etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve eşi Sevim Zeybek adına katılımcılara şal hediye edilirken, program hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

 

Haberin videosu için TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-rTuO8feY6z

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 9.3.2022 10:58:46
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 6.4.2022 12:01:59
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TÜRKİYE´NİN İLKİ GASTRONOMİ SOKAĞI
UNESCO tescilli Gastronomi şehri Afyonkarahisar´da gastronomi alanında yapılan yatırımlar
HEMŞEHRİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ ÖNEMSİYORUZ
Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların belediyenin faaliyetleri ile ilgili görüşlerinin
YERLİ VE MİLLİ GURURUMUZ TOGG´U BELEDİYEMİZE
Başkanımız Mehmet Zeybek´in girişimleri sonucunda, Türkiye´nin ilk yerli ve milli otomobi
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi