E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
Sefer AYTEKİN
  Geri
 
İletişim Bilgileri
Görevi : Bilgi İşlem Birim Sorumlusu
Telefon : 0272 214 42 55
Dahili : 328
Cep :
E-posta : saytekin@afyon.bel.tr
Adres : Karaman Mah. Albay Reşat Çiğiltepe Cad. No:11 Kat:4

21.01.1978 Afyonkarahisar doğumlu olup, İlk ve Ortaokulu Afyonkarahisar'da okudu. Gazi Anadolu Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Kontrol Sistemleri Programla bölümünü kazanarak eğitim hayatıma devam etti. 1997 yılından başarılı bir dereceyle bitirdi. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Siyaset bölümü Lisans eğitimini tamamlayarak mezun oldu.

Manisa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, Vestel Elektronik A.Ş. üretim fabrikasında Üretim destek departmanında göreve başladı. İ.T.E olarak adlandırılan (Bilgisayar Kontrollü Test Robotları), Tv şasilerinin ve Bilgisayar Monitörlerinin üretimini yapan bu robotlardan sorumlu olarak çalıştı.

Integrated Test Engineer Şirketi   Belçika, da, * Plc, * Its, * Nt, * Autocad *Network  * SQL veri tabanı *Sap Erp konularında eğitimlere katılarak başarıyla tamamladı.

Vestel bünyesinde şaşe test adımları, yazılım iyileştirme daha hızlı üretim planlarını hayata geçirerek çeşitli teşekkür belgesi ve ödüller aldı.

Askerlik görevini, Çanakkale/Gelibolu'da Hava Savunma Bataryasında Bilişim Operatörü olarak yaptı. 2001 yılında Afyonkarahisar Belediyesi Bilgi İşlem Biriminde Bilgi İşlem Koordinatörü olarak göreve başladı. 

Bugüne kadar Bilgi İşlem yapısının geliştirilmesi, network ve server sistemlerinin kurulması ve kullanılması, yeni teknolojilere adaptasyonun sağlanması, Bilgisayar ve ekipmanlarının bakım onarım ve arızaların giderilmesi, Web Site tasarımlarının yapılması, veri ve sistem güvenliklerinin sağlanması, E-Belediye, EBYS proje yöneticiliği, profesyonel kablosuz aktarıcılar kurulumu ve çalıştırılması görevlerini yürütmekte olup, 4 ve üzeri pervaneli profesyonel düzey Drone Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Drone Uçuş ehliyetine sahiptir. 2002 yılından itibaren Afyonkarahisar Belediyesi Bilgi İşlem Birim sorumlusu görevini yürütmektedir.

BİLDİĞİ YABANCI DİLLER
İngilizce
EĞİTİM
Lisans / Üniversite
 
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi