E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
Serhat DÜZAĞAÇ
  Geri
 
İletişim Bilgileri
Görevi : Ulaşım Hizmetleri ve Makine İkmal Müdürü
Telefon : 0272 214 42 55
Dahili : 270
Cep :
E-posta : serhatduzagac@afyon.bel.tr
Adres : Karaman Mah. Albay Reşat Çiğiltepe Cad. No:11 Kat:5

Serhat Düzağaç, 1979 yılında İzmit´de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar´da tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Askerlik görevini 297. Dönem Topçu Teğmen olarak 2005 yılında Diyarbakır´da tamamladıktan sonra aynı yıl Afyonkarahisar Belediyesinde Makina Mühendisi olarak göreve başladı ve 2006 yılında Makina İkmal Müdürlüğü görevine atandı.

2005-2020 yılları arasında  Afyonkarahisar Belediyesi’nde sırasıyla Makine İkmal Müdürü (2006-2018), Temizlik İşleri  Müdürü (2016-2020),  Ulaşım Hizmetleri ve Makine İkmal Müdürü (2018-  ) olmak üzere çeşitli görevlerde bulunmuş olup hali hazırda Ulaşım Hizmetleri ve Makine İkmal Müdürü olarak görev yapmaktadır.

2014 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açılan İş Güvenliği Uzmanlığı sınavında başarılı olarak A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olmuştur. Ayrıca Serhat Düzağaç, Beşiktaş kongre üyesi olup orta derece İngilizce bilmektedir.

 

Lisans Eğitimleri

 1. Selçuk Üniversitesi, Mimarlık Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği (1999-2003).
   
 2. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği  (2014-2016).

 

Yüksek Lisans Eğitimleri

 1. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Makine Mühendisliği Anabilim Dalı ‘‘Karar Destek Sistemlerinin Araç Parkı Yönetiminde Uygulanması’’ konulu Yüksek Lisans Tezi (2010).
   
 2. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Sosyal Bilimleri Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı, ‘’Afyonkarahisar Belediyesinde Hizmet Kalitesi Araştırması’’ konulu Yüksek Lisans Tezi- MBA (2014).
   
 3. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Yenilenebilir Enerji Sistemleri Anabilim Dalı,‘’ Afyonkarahisar İli Jeotermal Konut Isıtma Sisteminin İrdelenmesi’’ konulu Yüksek Lisans Tezi (2015).
   
 4. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Ulaştırma Anabilim Dalı, ‘’ Elektriksel İletken Taş Mastik Asfalt Karışımlarda Gradasyonun İletkenlik Üzerine Olan Etkisinin Araştırılması’’ konulu Yüksek Lisans Tezi (2019)

 

Doktora Eğitimi

 1. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Ulaştırma Anabilim Dalı.

 

 

 

 

 

BİLDİĞİ YABANCI DİLLER
İngilizce
EĞİTİM
Doktora
 
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi