E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN KAR ÇALIŞMALARINI SAHADA DENETLİYOR
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN KAR ÇALIŞMALARINI SAHADA DENETLİYOR

          Belediyemiz, kar yağışının etkisini göstermesinden itibaren küreme, tuzlama ve yol açma çalışmalarına devam ederken Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’te çalışmaları sahada denetliyor.

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, karla mücadele çalışmalarını yürüten ekiplerin çalışmalarını denetledi. Başkanımız Zeybek, “Tüm iş makinelerimiz, araçlarımız ve ekiplerimizle şehrimizin her sokağında her caddesinde vatandaşlarımız karla ilgili herhangi bir olumsuzluk yaşamasınlar diye mücadele ediyoruz” ifadelerini kullandı. Belediyemiz, kent genelinde meydana gelen yoğun kar yağışı nedeniyle bin 350 personel 100’den fazla ekipman ve iş makinası ile vatandaşın çeşitli ihtiyaçlarına cevap veriyor, olası mağduriyetlerin önüne geçiyor. Hafta başından itibaren Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler kent merkezindeki trafik akışının sorunsuz gerçekleşmesi için tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Mahalle, cadde ve ara sokaklarda da küreme, tuzlama ve yol açma işleri koordineli bir şekilde sürüyor. Karla mücadele ekiplerimiz şehrimizin ana arterlerini oluşturan cadde ve bulvarlarda yolları ulaşıma hazır hale getirirken olası buzlanma tehlikesine karşı da aralıklarla tuzlama çalışması gerçekleştiriyor. Çalışmalar çerçevesinde kaldırım ve üst geçitler de yaya kullanımının güvenli hale gelmesi için düzenli aralıklarla temizleniyor.

“7/24 TEYAKKUZ HALİNDEYİZ”

Denetim merkezinden yapılan çalışmaları takip eden Başkanımız Zeybek sahada da bu çalışmaları yerinde inceliyor. Zeybek Başkan, sabah mesaisine Ataköy Mahallesi, Taşpınar, Kanlıca, Akmescit, Hıdırlık Yolu, Ambar Yolu ve Yeşil Yol’da yapılan saha çalışmalarını inceleyerek başladı. Ekiplere kolaylıklar dileyen Başkanımız Zeybek, hiçbir vatandaşın ve sürücünün mağdur olmaması için tüm ekiplerin seferber halinde karla mücadele ettiğini belirtti. Zeybek Başkan; "Sahada 350 personel ve 100’den fazla araç ve ekipmanlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan tuzlama çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Yoğun yağış ardından çalışmalar yapıldı ve kapalı yolumuz bulunmuyor. Ana caddelerimizde trafik akışı devam ediyor. Ekiplerimizin yaptığı çalışmaları sahada da inceliyoruz. Gayemiz kimseyi mağdur etmemek ve vatandaşlarımıza kar rahmetinin keyfini sürdürmek. Gelecek günlerde de olası kar yağışı için teyakkuz halindeyiz. Sürücülerimizden ve vatandaşlarımızdan dikkatli olmalarını istiyor, bereketin cefa olmaması içinde bizlerin de 7/24 sahada olduğunu belirtmek istiyorum" diye konuştu.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 27.1.2022 14:40:48
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TOGG SANAYİ SİTESİ ESNAFI İLE BULUŞTU
Yerli ve milli gururumuz TOGG, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek tarafından sanayi esnaf
23. AFYONKARAHİSAR CAZ FESTİVALİ BAŞLADI
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından desteklenen Afyonkarahisar Caz Festivali 23. kez şeh
SARAYDÜZÜ KROS VE KONDİSYON KAMP MERKEZİ
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in vizyon projelerinden bir tanesi olan Saraydüzü Kamp
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
Kent Rehberi
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2023 Bilgi İşlem Merkezi