E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN´DAN MORAL ZİYARETLERİ
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN’DAN MORAL ZİYARETLERİ

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek yeni yıla saatler kala moral ziyaretleri gerçekleştirdi. Göreve başladığı günden bu yana gönül belediyeciliği anlayışla hizmet eden Başkanımız Mehmet Zeybek, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal yılbaşı gecesini görev başında olan sağlıkçılar, AFAD personeli, itfaiyeciler, polisler ve zabıtalarla geçirdi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek yeni doğan ve acil servisleri de ziyaret ederek yeni yılın ilk bebeklerini hediyelerle karşıladı.

POLİS, ZABITA VE AFAD ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

          Yeni yılı görev başında karşılayan personellere, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ziyaret gerçekleştirdi. Başkanımız Zeybek ve ekibi ilk ziyaretini hemşehrilerimizin güven ve huzuru için görev başında olan zabıtalara gerçekleştirdi. Zeybek Başkan, zabıta memurları ile bir araya gelerek onlara baklava ikramında bulundu. Halkın huzuru, güveni ve sağlığı için her koşulda görev başında oldukları için teşekkür etti. Yeni yılın Zabıta Müdürlüğümüze ve personellerine hayırlar getirmesini temenni ederek, sağlık ve huzur diledi. Zabıta personelleri de Başkan Zeybek’e teşekkürde bulunarak çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

           Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in moral ziyareti kapsamında ikinci durağı İtfaiye Müdürlüğümüz oldu. İtfaiye Müdürümüz Cem Kasapoğlu ve personeli ile buluşan Zeybek Başkan çalışmalar hakkında bilgi alırken, tatlı ikramında bulundu. Yeni yıla tatlılıkla, huzur ve mutlulukla girilmesini temenni eden Başkanımız Zeybek her daim çalışma arkadaşlarının yanında olduklarını belirtti. Karşılıklı sohbet ve iyi dilekler ardından buradan ayrılan Zeybek Başkan’ın sonraki durağı ise Milli Birlik Polis Karakolu oldu. Ziyarette Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Ali Temiz Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e eşlik etti.  Polis memurlarını ziyaret eden Başkan Zeybek şehir genelindeki asayiş durumu hakkında bilgi aldı. Canları pahasına görev aşkı ile şehrimizin asayişini sağlayan polislere başarı dileyen Zeybek Başkan bu ziyaretinde de tatlı ikramına bulundu. Kurumlar arası iş birliğinin önemine dikkat çeken Zeybek Başkan, Afyonkarahisar’da birlik ve beraberlik içinde yapılan her çalışmada yer aldıklarını söyledi. Her zaman Afyonkarahisar’ın en ön planda olması için çaba gösterdiklerini hatırlatan Zeybek Başkan, bu çabaya katkı sağlayan polis teşkilatına teşekkürde bulundu.

            Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, doğal afetlerde ve olası durumlarda her zaman hazır bulunan, yaraları sarmak için çalışan Afyonkarahisar İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü de ziyaret etti. AFAD personeli ile bir araya gelen Zeybek Başkan personellere tatlı ikramında bulunup karanfil hediye etti. Moral ziyaretleri yaptıklarını belirten Zeybek Başkan, görev başında olan personelleri yeni bir yıla girmenin arifesinde yalnız bırakmak istemediklerini söyledi. Bu kapsamda ziyaretler yaptığını aktaran Zeybek Başkan AFAD personellerinin hayati önem taşıdıklarını, her olası duruma müdahale ederek can ve mal güvenliği sağladıklarını vurguladı. Başarılı çalışmalarından dolayı AFAD personelini tebrik eden Zeybek Başkan teşekkürde de bulunarak yeni yılın hayırlar getirmesini temenni etti.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINI YALNIZ BIRAKMADI

          Başkanımız Zeybek yeni yıla girmeden önce, özellikle pandemi nedeni ile hayatlarını hiçe sayarak cansiperane çalışan sağlık çalışanlarını da yalnız bırakmadı. Acil Çağrı Merkezi çalışanlarının önemli ve kritik bir görev üstlendiğini söyleyen Zeybek Başkan özveri ile çalışan personellere çiçek ve tatlı takdiminde bulundu.

YENİ YILIN İLK BEBEKLERİNİ HEDİYELERLE KARŞILADI

         Zeybek Başkan yeni yıl bebeklerini de unutmadı. Son ziyaretlerini Mavi Hastane ve Devlet Hastanesi acil ve çocuk doğum servislerine gerçekleştirdi. Eşi Sevim Zeybek ile birlikte yeni doğum servisinde anne ve babalar ile buluşan Zeybek Başkan ailelere yeni doğan seti hediye etti. Anne ve babaları tebrik eden Zeybek Başkan ve eşi Sevim Zeybek, bebeklerin vatana millete hayırlı bir evlat olarak yetişmesini, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmelerini temenni etti. Öte yandan ailelerin bir ihtiyaçları olup olmadığını da soran Zeybek Başkan destek mesajı da verdi. Hastane çalışanları ve hastanede tedavi görmekte olan vatandaşları da ziyaret eden Zeybek Başkan yeni yılın hayırlar getirmesi temenni etti. Tedavi gören hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunan Başkan Zeybek karanfil takdim ederken, yeni doğan seti hediye etti

YILIN İLK BEBEĞİNİN ADI YILDIZ OLDU

          Şehrimizde 2022 yılının ilk bebeği Yıldız Özaslan oldu. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve eşi Sevim Zeybek, Seda ve Yıldıray Özaslan çiftinin mutluluğuna ortak oldu. Devlet Hastanemizde 3,230 kg, 51 cm boyunda dünyaya gelen Yıldız'nın ilk ziyaretçileri Başkanımız Mehmet Zeybek ve eşi Sevim Zeybek oldu.

“İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

         Göreve başladığı günden bu yana gönül belediyeciliği anlayışla hizmet vermeye çalışan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yılbaşı gecesini hastanede geçiren vatandaşların yanında olarak yine gönülleri fethetti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve eşi Sevim Zeybek’in hastane ziyaretleri vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılanırken, gönüllerin başkanı olan Mehmet Zeybek, “Halkın içinden geldiğimizi hiçbir zaman unutmadan; iyi günlerinde olduğu kadar, kötü günlerinde de vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ...

https://we.tl/t-7uAu9KgPqD


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 1.1.2022 01:58:37
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 1.1.2022 02:01:16
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
DÖRT MEVSİM AFYON
2022 yılının ilk festivali niteliğindeki KaravanFest, dünyanın ilk termal altyapılı karav
ZEYBEK BAŞKAN AKÇİN MAHALLESİNDE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret d
KARAVAN TUTKUNLARININ FESTİVALİ BAŞLIYOR
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Valiliği?nin destekleriyle Uluslararası Kamp ve
2
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi