E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN FATİH MAHALESİ´NDE
  Geri
Orjinal Resim

ZEYBEK BAŞKAN FATİH MAHALESİ’NDE

       Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret durağı ise Fatih Mahallesi oldu. Zeybek Başkan, Mahalle Muhtarı Mehmet Özkaya ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek talep ve çözüm önerilerini değerlendirdi.

Her hafta farklı bir mahalle ziyaretinde bulunan Zeybek Başkan vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Yerinde çözüm anlayışı ile hareket eden Zeybek Başkan ve ekibi yapılan çalışmaları incelerken yapılacak çalışmaların ilk adımını da ilgilileri ile birlikte atıyor. Mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde gören Zeybek Başkan, durum değerlendirmesinde bulunarak çalışmaların daha etkin ve kalıcı olmasının da önünü açıyor. Mahalle ziyaretlerinin bu haftaki adresi ise Fatih Mahallesi oldu. Zeybek Başkanın ziyaretine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcımız Barış Dal ve belediyemiz birim müdürleri eşlik etti. Mahalle Muhtarı Mehmet Özkaya ve mahalle sakinleri ile istişarede bulunan Zeybek Başkan talepleri tek tek not alarak gerekenin yapılması için ekibine talimat verdi. Hem şehrimize hem de gönüllere dokunan Zeybek Başkan ve ekibi mahalleye yapılan yatırımlarını da yerinde inceledi. Mahallede bulunan çocuklarla da buluşan Zeybek Başkan geleceğin teminatı çocuklarımıza oyuncak hediye etti.

EL VE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE YOLA DEVAM

Gönül Belediyeciliği şiarı ile hareket ettiklerini aktaran Zeybek Başkan, mahalle ziyaretlerini önemsediklerini vurguladı. Fatih Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılanan Başkanımız Mehmet Zeybek, hemşehrileri ile bir araya gelmekten onur ve mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Zeybek açıklamasında; “Vatandaşlarla her fırsatta buluşarak şehrimizi birlikte yönetim anlayışı ile geleceğe taşıyoruz. Gayemiz, her bir vatandaşımıza ulaşarak sorunları yerinde görüp çözüme kavuşturmak. Mağduriyetleri ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışıyor, şehrimizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Mahalle ziyaretlerimiz ile mahallenin ihtiyaçlarını karşılıyor. Yatırımları inceliyor, yeni yatırımların ilk adımını da yerinde atıyoruz. Bu şehir için çalışmaya, bu şehri her alanda birinci yapmaya, vatandaşlarımızın mutluluğu için üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz. Gönülden çalışıp gönüller yapmak bizim işimiz. Bu düsturla kadim şehrimiz Afyonkarahisar’ımız için bizler her zaman halkımızın yanında olacağız. Teveccühlerini esirgemeyen Fatih Mahallesi Muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Taleplerini dinledik, çalışmalar da kısa sürede başlayacak. Hiç şüpheleri olmasın, bizler her zaman onların yanındayız. El ve gönül birliği ile yola devam” diye konuştu.       

Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Özkaya ve mahalle sakinleri de Zeybek Başkanın ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. Ziyaret ardından Şükrü Çelikalay Cami avlusunda Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Haberin videosu için TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-5XRvklPo4U

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 31.12.2021 17:06:02
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 31.12.2021 17:23:20
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
DÖRT MEVSİM AFYON
2022 yılının ilk festivali niteliğindeki KaravanFest, dünyanın ilk termal altyapılı karav
ZEYBEK BAŞKAN AKÇİN MAHALLESİNDE
 Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in mahalle ziyaretleri sürüyor. Bu haftanın ziyaret d
KARAVAN TUTKUNLARININ FESTİVALİ BAŞLIYOR
Afyonkarahisar Belediyesi, Afyonkarahisar Valiliği?nin destekleriyle Uluslararası Kamp ve
1
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2022 Bilgi İşlem Merkezi