E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
RAHMET, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ
  Geri
Orjinal Resim

RAHMET, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ

           Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

           Başkanımız Zeybek mesajında Atatürk'ün tüm dünyada hayranlık uyandıran başarıları, düşünceleri, liderlik yeteneği ve üstün kişiliği ile tarihe mâl olmuş bir lider olduğunu vurguladı.

            Zeybek Başkan 10 Kasım mesajında şu görüşlere yer verdi: “Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal’i ebediyete irtihalinin 83. yıl dönümünde saygıyla yâd ediyorum. Aziz milletimizin ve tüm dünyanın takdirine mahzar olmuş bir lider olan Mustafa Kemal’i anlamalı, milli iradeye sahip çıkan bir şahsiyet olarak gençlerimize ve çocuklarımıza anlatmalı; yaşanan zorlukları ve verilen eşsiz mücadeleyi unutmadan, birlik ve beraberlik içinde bağımsızlık için yakılan meşaleyi gelecek nesillere emanet etmeliyiz. Milletimiz, şehitlerimizin kanları ve gazilerimizin fedakârlıklarıyla savunulan bu vatan ve bayrağı sonsuza kadar korumaya kararlıdır. Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizi ilelebet muhafaza etmek, hep ileri taşımak için ‘tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ ilkesi etrafında birleşiyoruz. Dünyada pek çok topluma istisnasız bir örnek olan Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde geçmişimizden aldığımız güçle tüm ülkemiz, sağlam adımlarla ilerlemeyi ve büyümeyi sürdürmektedir. Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda Cumhuriyetimizin; kardeşlik, birlik ve bütünlük ruhu sonsuza kadar korunacaktır. Bizler de bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimize sahip çıkıyor, ülkemizi daha ileriye taşımak adına yorulmadan ve durmadan çalışıyoruz.

          Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 83. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakârca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle ve şükranla yâd ediyorum.”

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 9.11.2021 13:30:19
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
AMBALAJ ATIKLARI GERİ KAZANIM HANE EĞİTİMLER
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ambalaj atıkla
ENDURO VE TÜRKİYE ATV ŞAMPİYONASI HEYECANI B
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in atılımları ile yaz kış demeden, dört mevsim etkinlik
KAVŞAK İNŞAATINDA "ÇINAR" HASSASİYETİ
Yol yapımı gerekçesiyle ağaç kıyımının olağan hale geldiği bir dönemde Belediyemiz, Başka
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi