E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAKAN YARDIMCISI ALPASLAN´DAN ÇALIŞMALARA TAM NOT
  Geri
Orjinal Resim

BAKAN YARDIMCISI ALPASLAN’DAN ÇALIŞMALARA TAM NOT

                Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan Afyonkarahisar’ı ziyaret ederek kültürel yatırımlarla ilgili yapılan çalışmaları inceledi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ı misafir etti.

                Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in makamında ağırladığı Bakan Yardımcısı Alpaslan’ın ziyaret programına Valimiz Gökmen Çiçek ile Başkan Yardımcımız Benol Kaplan eşlik etti. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan Belediyemizin yapmış olduğu yatırımları yerinde inceledi. İnceleme gezisi yapan Bakan Yardımcısı Alpaslan, tarih kokan Afyonkarahisar sokaklarında gezerek restore edilerek turizme kazandırılan ‘Afyon Konakları’nı inceledi. Bakanlığın da desteklediği sokak sağlıklaştırma projesini yerinde gören Bakan Yardımcısı Alpaslan şehrin tarihi dokusuna hayran kaldı. Projenin kısa sürede tamamlanması için desteklerinin devam edeceğini belirten Bakan Yardımcısı Alpaslan, konakların yanı sıra Millet Hamamı Müzesi, Kuyulu Cami, Mevlevi Türbe Cami ve Paşa Camisi’ni de ziyaret etti. Belediye Başkanımız Zeybek’in talimatları ile belediyemizin yapmış olduğu kültürel faaliyetler ve yenileme çalışmaları gibi projeleri yerinde gören Bakan Alpaslan, yatırımlardan duyduğu memnuniyeti de aktardı. Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ziyaretleri ardından şehrimizde ve ilçelerimizde faaliyet gösteren termal otellerin genel müdürleri ile de bir araya geldi. Sağlık ve turizm sektöründe Afyonkarahisar’ın dış pazara açılması için yapılabilecek konular istişare edildi.

“AFYONKARAHİSAR’A DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

               Ziyaretine ilişkin açıklamada bulunan Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, “Tarih ve kültürel açıdan zengin şehirlerinden bir tanesi kadim şehrimiz Afyonkarahisar’dayız. Valiliğimiz ve Belediye Başkanlığımızın yaptığı Kale çevresindeki sokak sağlıklaştırma çalışmalarını gördük. Çok güzel bir çalışma, Afyonkarahisar’ın tarihi kent dokusu ortaya çıkmış durumda. Adeta tarihimiz ihya olmuş. Bizi mutlu ve memnun eden bu çalışma ışığında Valiliğimiz ve Belediye Başkanlığımızın iş birliği ile Afyonkarahisar’ı çekim merkezi haline getireceğiz. Afyonkarahisar, herkesin gelip gezeceği görmek isteyeceği bir yer haline geldi. İlgi odağı olan Afyonkarahisar, tarih, turizm, termal, ticaret ve tarımda çok iyi bir noktada. Bu başarıları turizmle de taçlandırmak istiyoruz. Afyonkarahisar’ın ekonomisini ve refahını daha üst seviyelere çıkartacağız. Bu şehir ülkemiz turizmi açısından da önemli bir destinasyon. Bu güzel çalışmalar sebebi ile emeği geçen Valimizi ve Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Tamamlandığında çok daha güzel olacak ve Afyon Konakları yenilen yüzü ile turizmde yerini alacak. Bakanlık olarak Afyonkarahisar’a desteklerimiz devam edecek.”

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

https://we.tl/t-to3eMmVoXQ


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 4.11.2021 10:30:07
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 4.11.2021 10:32:05
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
AMBALAJ ATIKLARI GERİ KAZANIM HANE EĞİTİMLER
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ambalaj atıkla
ENDURO VE TÜRKİYE ATV ŞAMPİYONASI HEYECANI B
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in atılımları ile yaz kış demeden, dört mevsim etkinlik
KAVŞAK İNŞAATINDA "ÇINAR" HASSASİYETİ
Yol yapımı gerekçesiyle ağaç kıyımının olağan hale geldiği bir dönemde Belediyemiz, Başka
3
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi