E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
"VATAN SİZE MİNNETTAR"
  Geri
Orjinal Resim

“VATAN SİZE MİNNETTAR”

           Zafer şehrimiz Afyonkarahisar’da toplu taşıma araçlarına binen Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz, “Vatan size minnettar” anonsuyla hem duygulanıyor, hem de gururla doluyor. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile toplu taşıma araçlarında başlayan uygulama kapsamında şehit yakınlarımız ve gazilerimiz Afyon Kart’larını cihaza okuttuklarında, 'Vatan size minnettar' anonsunu duyacak.

            Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, belediye otobüslerinde şehit yakınları ve gazilere yönelik sesli anons uygulaması başlattı. Uygulamada şehit yakınları ve gazilerin, belediye otobüslerinde kullandığı Afyon Kart’ı okuttukları sırada cihazdan "Vatan size minnettar" sesi yükseliyor. Uygulama kapsamında Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir araya geldi. Uygulama karşısında duygulandıklarını dile getiren Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz, bu konudaki hassasiyeti sebebiyle Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibine teşekkür etti. Duydukları anonsla birlikte hem duygulanan hem de gururlanan şehit yakınlarımız ve gazilerimiz uygulamadan memnun kaldı.

             Şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi onurlandıracak sosyal bir uygulamayla yeni bir pencere açtık diyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek açıklamasında; “Toplu taşıma araçlarımızda böyle bir uygulama hayata geçirmeyi istedik ve istişareler sonucunda araçlarımızda bizzat bu anı yaşamak için bir aradayız. Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz tahsis edilen bu kartlar ile ‘vatan size minnettar’ anonsu ile karşılanacak. Vatanımız için canını siper eden şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkıyor, gazilerimizi ve yakınlarımı unutmuyoruz. Unutturmamak ve onları gururlandırmak için bu uygulamayı hayata geçirdik. Her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin destekçisiyiz, yanlarındayız. Hakları ödenmez, minnettarız.” ifadelerini kullandı.

               Program ardından Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, başkan yardımcımız Murat Öner ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığını ziyaret ederek, şehit ailelerimiz, yakınları ve gazilerimiz ile hasbihal etti.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-YNRPHD5mVR

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 5.10.2021 15:35:08
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 5.10.2021 16:18:42
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
4Q0A5072.JPG_05102021153503-5_1024_768.jpg Orjinal Resim
ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ ENCÜMEN TOPLANTISI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, başkanlığında Çevre Hizmetleri Birliğinin Ekim Ayı Ola
BELEDİYE MECLİSİ 2 KASIM´DA TOPLANIYOR
Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 02 KASIM 2021 SALI
ZEYBEK BAŞKAN´DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınlayan Belediye Başka
7
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Sosyal Yardım Formu
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2021 Bilgi İşlem Merkezi