E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
"BİR BİLENLE BİLGE NESİL" KİTAP OKUMA YARIŞMASININ PROTOKOLÜ İMZALANDI
  Geri
Orjinal Resim

"BİR BİLENLE BİLGE NESİL" KİTAP OKUMA YARIŞMASININ PROTOKOLÜ İMZALANDI (VİDEO HABER)

                Bu yıl 5.'sİ düzenlenecek "Bir Bilenle Bilge Nesil" Projesi Kitap Okuma Yarışması için Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında protokol imzalandı.           

                Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube öncülüğünde, orta öğretim düzeyindeki öğrencilere, hem okuma hem de yazma kültürünü kazandırmak amacıyla düzenlenen "Bir Bilenle Bilge Nesil" Kitap Okuma Yarışması, bu yıl yine Afyonkarahisar Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün destekleriyle gerçekleştirilecek.

                2020-2021 eğitim öğretim yılı içerisinde, daha sonra açıklanacak takvim doğrultusunda, beşincisi düzenlenecek yarışmanın protokolü, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ve Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan arasında Başkanlık makamında imzalandı.

                “EĞİTİME YAPILAN HER YATIRIMDA BİZ VARIZ”

                Yarışmayla ilgili Başkan Mehmet Zeybek'e bilgi veren Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan, Afyonkarahisar merkez okullarını kapsayan protokol çerçevesinde, beş yılda  öğrencilere dağıtılan kitap sayısının yaklaşık 45 bine ulaşacağını ve geçen yıllardan edindikleri tecrübeler ışığında, bu yıl yine binlerce üzerinde öğrencinin katılımını beklediklerini söyledi.  

                Başkan Zeybek milli ve manevi değerlere bağlı, kişisel ve sosyal yönden gelişmiş, etkin, üretken, topluma faydalı nesiller yetiştirmek adına bu tür projelere çok büyük önem verdiklerini belirterek, protokolün, ilimiz eğitim ve öğretim camiasına ve tüm öğrencilere hayırlı olmasını diledi. Eğitime yapılan her türlü yatırımın yanında olduklarını söyleyen Başkan Zeybek, projeye destek veren İl Milli Eğitim Müdürlüğe ve Eğitim Bir Sen camiasına teşekkür etti.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARINA KATKI SUNACAK”

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın ise projeye destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Belediye ve sendikanın mimarlığını yaptığı bu projeyi okullarımız ve öğrencilerimiz için kazanç olarak değerlendirdiklerini kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın; “ İnanıyorum ki, projemiz geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de yine öğrencilerimizin başarılarına katkı sunacak. Projeye destek olan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan’a teşekkür ediyorum” dedi.Kitap Okuma Yarışmasını bu yıl beşinci kez yapacaklarını hatırlatan Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan ise “Amacımız hem eğitime katkı sunmak, hemde Belediyemizi hâyır kapısını öğrencilerimize ulaştırıyoruz. Bu noktada Belediye Başkanımız ve İl Milli Eğitim Müdürümüze desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim” Üç ayrı kategoride yapılacak yarışma sonunda birincilere laptop iki ve üçüncülere tablet bilgisayar Her kategoride ilk 40’a girenlere bisiklet (120 Bisiklet) hediye edilecek. 

Haberin Videosu icin TIKLAYINIZ

https://wetransfer.com/downloads/9907d0ada630664203648a543c43de2b20201111072957/a470e2


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 11.11.2020 12:21:57
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKAN ZEYBEK BURMALI MAHALLESİNDE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Burmalı mahallesini ziyaret etti. Cuma namazı çıkışı B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Afyonkarahisar Belediye Meclisi,  1 Aralık Salı günü saat 18.30 da toplanacak.  Toplantıy
NOSTALJİK TRAMVAY İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in seçim vaatleri arasında yer alan AFRAY projesi ve ?N
6
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi