E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZEYBEK BAŞKAN´A ZİYARETLER
  Geri
Orjinal Resim

 

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanımız Zeki Açıköz, CAB Medya Ajans'tan Cengiz Ural, Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hamza Kalkan ve Lavanta Kır Bahçesi işletmecisi Mustafa İşbilir Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.

 

ZEYBEK BAŞKAN’A ZİYARETLER

           Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere şehrimize gelen Abdurrahman Öz, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti.AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Belediye BaşkanıMehmet Zeybek’e başarılı çalışmalarının devamını diledi.

            Abdurrahman Öz; “Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in çalışmalarını yakından gözlemliyor, bilgiler alıyorum. Sağolsun halkımızla iç içe olan Başkanımız çalışmalarını başarıyla yürütüyor. Bu sebeple kendisine de AK Parti adına teşekkür ediyorum. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de güzel çalışmaların da her zaman desteklemeye devam edeceğiz.

       Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeybek ise Abdurrahman Öz’ün desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini ifade etti.  Afyonkarahisar’ın gelişimi adına gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Zeybek, gönül belediyeciliği anlayışıyla hareket ettiklerini kaydederek ziyaretlerinden dolayı  Abdurrahman Öz’e ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bir sonraki konukları Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanımız Zeki Açıköz, CAB Medya Ajans'tan Cengiz Ural, Afyonkarahisar Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hamza Kalkan ve Lavanta Kır Bahçesi işletmecisi Mustafa İşbilir oldu.

       Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Zeki Açıköz, Afyonkarahisar’ın Gastronomi alanında UNESCO Yaratıcı şehirler ağına dahil olmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i tebrik etti.Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise Afyonkarahisar’ın Gastronomi alanında Türkiye’de üç, dünyada 36 şehirden biri olduğuna dikkat çekerek bu alanda marka şehir olma yolunda çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade etti.

 

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 10.11.2020 15:27:59
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 10.11.2020 15:30:13
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKAN ZEYBEK BURMALI MAHALLESİNDE
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Burmalı mahallesini ziyaret etti. Cuma namazı çıkışı B
BELEDİYE MECLİSİ 1 ARALIK´TA TOPLANIYOR
Afyonkarahisar Belediye Meclisi,  1 Aralık Salı günü saat 18.30 da toplanacak.  Toplantıy
NOSTALJİK TRAMVAY İÇİN DÜĞMEYE BASILDI
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek?in seçim vaatleri arasında yer alan AFRAY projesi ve ?N
4
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi