E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BAŞKAN ZEYBEK YEŞİLYURT MAHALLESİ´Nİ ZİYARET ETTİ (VİDEO HABER)
  Geri
Orjinal Resim

Mahalle ziyaretleriyle halkımızın talep ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek,’in bu haftaki adresi Yeşilyurt Mahallesi oldu

BAŞKAN ZEYBEK YEŞİLYURT MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ 

            Seçim çalışmaları sırasında sürekli "sorunları yerinde çözeceğiz" mesajı veren Belediye Başkanı Mehmet Zeybek sözünü tutuyor. Cuma namazı sonrası Yeşilyurt Mahallesi sakinleriyle buluşan Başkan Zeybek, mahallenin eksiklerini, halkımızın dertlerini dinledi.

        Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş,eşlik etti.  Mahalle Muhtarı Yusuf Gökhasan, mahalle sakinleri ve birim müdürlerinin  katıldığı ziyarette sorunları yerinde gören Başkan Zeybek, talepleri aldı, istişare etti, yapılması gereken çalışmalara ilişkin talimat verdi.

"TALEP VE ÖNERİLERİ ALDIK"

Hiç bir mahallemiz arasında ayrım gözetmediklerini söyleyen Başkan Zeybek, Afyonkarahisar’ın tamamını hizmet etmek için koştuklarını söyledi. Başkan Zeybek,   “Belediye işi gönül işi’ sloganıyla hemşehrilerimizle hemhal oluyoruz. Bu hafta Cuma namazımızı AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay, Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanımız Ethem Karahan ve ekip arkadaşlarımızla birlikte Yeşilyurt Mahallemizde eda edip akabinde mahalle muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Talep öneri ve isteklerini yerinde alıp, ilgili ekip arkadaşlarımızı görevlendirdik. Yerinde oturan değil, sahada çalışan bir Gönül Belediyeciliği anlayışını Allah'ın izni ve milletimizin desteği ile hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

“BAŞKANIMIZA OMUZ VERİYOR, YARENLİK EDİYORUZ”

           Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti İl Başkanlığına görevlendirilen Hüseyin Ceylan Uluçay’da ilk kez katıldığı mahalle ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti. Ziyarette mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini aldıklarını ifade eden Uluçay mahallenin eksiklerini yerinde gördüklerini söyledi.

           AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ise Cuma ziyaretlerinin kendileri adına da faydalı olduğuna dikkat çekti. Karadeniz; “ Cuma ziyaretleri bizim adımıza da faydalı oluyor. Başkanımıza  her hafta eşlik etmeye çalışıyoruz. Bizlerde hem mahalle temsilcilerimiz, hemde mahalle muhtarlarımızla sorumlu olduğumuz alanlarda eksikleri yerinde görmeye, başkanımıza omuz vermeye destek vermeye devam ediyoruz” dedi. Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ise bu ziyaretlerde yarenlik ve yoldaşlık ettiklerini ifade ederek “ Bizlerde Gençlik Kolları olarak Başkanımıza, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza yarenlik ediyoruz, yoldaşlık ediyoruz. Sağolsun Belediye Başkanımız her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyor, sıkıntılarıyla bire bir ilgileniyor. Kendine teşekkür ediyoruz” dedi.  

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-7UzwnOkJ0h


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 2.10.2020 16:52:20
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 5.10.2020 13:31:18
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
HAYIRLI OLSUN
Milli Savunma Bakanlığı ile Afyonkarahisar Belediyemiz arasında protokol imzalandı. İmzal
AFRAY İLE YHT ENTEGRE OLUYOR (VİDEO HABER)
Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek´in seçim vaatleri arasında yer alan AFRAY projesi, Ulaş
HAT VE TÜRK İSLAM SANATLARI GALERİSİ AÇILDI
Belediyemiz ve Afyonkarahisar Valiliği işbirliği ile yapılan Hattat Ahmed Şemseddin Karah
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi