E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BU FİLM KAÇMAZ
  Geri
Orjinal Resim

BU FİLM KAÇMAZ…

       Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Arabalı Sinema Film Günleri’nde bu hafta sonu "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" adlı film izlenecek.Afyonkarahisar Belediyesi’nin pandemi önlemleri nedeniyle sinemaya gidemeyen vatandaşlar için düzenlediği arabalı sinema etkinliği bu hafta sonu da devam edecek.

        İlki Fuar Alanında  “7. Koğuştaki Mucize” daha sonra Motokros Alanında düzenlenen  “Selvi Boylum Al Yazmalım” filmleriyle büyük ilgi gören etkinlikte bu hafta sonu Pazar akşamı yapımcılığını "Diriliş Ertuğrul" ve "Kuruluş Osman"a da imza atan Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" adlı film ekrana yansıyacak.

      Yönetmen koltuğuna Kamil Aydın'ın oturduğu film, İstanbul'u fethinin ardından yönünü Roma'ya çeviren Fatih Sultan Mehmet'in akıncılarının, Balkan coğrafyasında Sırp Kralı Lazar'a karşı verdikleri zorlu mücadeleyi ve cihan devletinin köklerinin bu coğrafyada yeşermesini konu alıyor. Aksiyon ağırlıklı tarihi dönem filminin başrollerinde Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Serdar Gökhan, Ebru Özkan, Seray Kaya, Eren Vurdem, Ogün Kaptanoğlu, Selda Alkor ve Cemal Hünal yer alıyor.

          16 Ağustos Pazar günü akşam saat 21.00’de  başlayacak olan ve sinemaseverler arabalarından inmeden güvenli bir şekilde sinema keyfi yaşatacak olan etkinlik sırasında aileleri ile birlikte film izlemeye gelen vatandaşlara yine çeşitli ikramlarda bulunulacak.

      Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğe tüm vatandaşlar davet edilerek, gerekli tedbirlere uyulması noktasında da hassasiyet çağrısında bulunuldu.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 11.8.2020 09:15:56
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 11.8.2020 09:24:28
 
KAMUOYUNA DUYURU
Şehir içi toplu ulaşımda kullanılan Akıllı Ulaşım Kartları ile Sağlık Bakanlığı Hayat Eve
BAŞKAN ZEYBEK´DEN KANDİL MESAJI
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevl
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLO
  Bir dizi ziyaret ve temaslardan bulunmak üzere Afyonkarahisar´a gelen Ulaştırma ve Alty
8
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi