E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
TEŞEKKÜRLER AFYONKARAHİSAR
  Geri
Orjinal Resim

Ramazan ayı boyunca Afyonkarahisar Belediyesi tarafından şehrin çeşitli noktalarında kurulan mahalle iftarlarında Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sevgiyle, muhabbetle, gönülden kurulan ve paylaşılan iftar sofralarında vatandaşlarla beraber olmayı tercih etti.  Belediyemiz Sosyal Tesislerinde özenle, usta aşçılar nezaretinde hazırlanan birbirinden lezzetli iftar menüleri bir ay boyunca tam 95 bin 881 kişiye ulaştı.

 

HALKIN ADAMI HALKIN İÇİNDEN ÇIKMADI

TEŞEKKÜRLER AFYONKARAHİSAR

          Afyonkarahisar Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeye çıktığı Ramazan ayında, iftar çadırları ve dağıtım noktalarıyla bu yılda vatandaşlarımıza sofralarını açtı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sevgiyle, muhabbetle, gönülden kurulan ve paylaşılan iftar sofralarında vatandaşlarla beraber olmayı tercih etti.  

         Belediyemiz Sosyal Tesislerinde özenle, usta aşçılar nezaretinde hazırlanan birbirinden lezzetli iftar menüleri bir ay boyunca tam 95 bin 881 kişiye ulaştı. Bu süreçte 20’ye yakın mahallede kurulan iftar sofralarında vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i adeta bağrına bastı.

SEVGİMİZİ EKMEĞİMİZİ PAYLAŞTIK

            Zengin-fakir tüm mahalle halkının katılabildiği iftar yemeklerinde mahalle sakinleriyle birlikte aynı sofrada iftar yapan Başkan Zeybek kendisine ulaşılabilirliği daha da kolaylaştırarak, halkın istek ve sorunlarını birebir dinledi. Ramazan ayının ruhuna uygun olarak birlik, beraberlik ve dayanışma örneğinin en güzel esintilerinin yaşandığı iftar sofraları, renkli görüntülere de sahne oldu

           Kendisine gösterilen yoğun ilgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Zeybek, “Mübarek Ramazan Ayı’nın hemen hemen her iftarında vatandaşlarımızla bir arada oruç açmak bizlere ayrı bir mutluluk verdi. Sağolsunlar hemşehrilerimiz gönül sofralarımıza adeta akın etti. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayarak gönül sofralarımıza katılan Afyonkarahisar Valimiz Mustafa Tutulmaz’a Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’e AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Sezen ve tüm teşkilat üyelerine, Belediye Meclis Üyelerimiz ile il protokolüne ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

RAMAZAN AYININ RUHUNA YAKIŞTI

        Veysel Karani ve Hoca Ahmet Yesevi Mahalle sakinlerinin katılımlarıyla Sahipata Mahallesi’nde ortaklaşa düzenlenen mahalle iftarları sırasıyla Akmescit, Fakıpaşa ve Sümer Mahallesi, Olucak ve Taşpınar Mahalle sakinlerinin katılımıyla Çavuşbaş Mahallesi’nde Ataköy Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi sakinlerinin katılımıyla Yarenler Mahallesi’nde, Kışlacık Mahallesi, M. Fevzi Çakmak Mahallesi, Eşrefpaşa Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi ve son olarak Fatih Mahalesi’nde sona erdi.

 

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 2.6.2019 00:03:15
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 2.6.2019 00:09:13
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKAN ZEYBEK´TEN ATSO ESOB VE SÖZ MARKETLER
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, pandemi sürecinde Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına des
ÖZDAĞ VE BURCU´DAN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET
ÇEVRE HİZMETLER BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği 30´uncu Olağan Meclis Toplantısı Birlik Başkanı M
1
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi