E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR
  Geri
Orjinal Resim

ZİYARETÇİ AKINI SÜRÜYOR

          Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Afyon Basın Yayın Derneği, Afyon Kültür Turizm Derneği, BİR-DEM SEN Genel Başkanı Sadi Çelebi, MilsaPARK Kooperatifi Yönetim Kurulu ile Afyonkarahisar Mehteran Eğitim Derneği Üyeleri Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

“TEK GAYEMİZ GÜZEL AFYONUMUZA HİZMET ETMEK”

            İlk ziyaret Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt ile Yönetim Kurulu Üyelerinden H. Hakkı Özsoy, M. Emin Güzbey, M. Emin Birliktir ve Muammer Türker’den geldi. Ziyarette Dernek Başkanı Sezer Küçükkurt, Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek kendisine başarılar diledi. Başkan Zeybek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “15 Nisan’da mazbatayı aldıktan sonra göreve başladık ve gerçekten yoğun bir ziyaretçi akını oldu. Halkımızın teveccühünden ziyadesiyle memnunuz. Rabbim bizleri mahcup etmesin, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Tek gayemiz güzel Afyonumuza hizmet etmek. Bu güne kadar kim bir çivi çaktıysa hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bizlerde bundan sonra üzerimize düşen neyse o gayreti göstereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

SULTAN FATİH'İN KILICINI HEDİYE ETTİLER

           Bir sonraki ziyaret ise BİR-DEM SEN Genel Başkanı Sadi Çelebi, MilsaPARK Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyelerinden geldi. Konuklar Başkan Zeybek’e başarılar diledi. Afyon Kültür Turizm Derneği Başkanı Ömer Mazi, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Nilgün Seçen, Tülin Helvacıoğlu ve Hidayet Oruç, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Son ziyaret ise Afyonkarahisar Mehteran Eğitim Derneği Başkanı Yusuf Akgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nden geldi. Ziyarette konuklar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e İstanbul'un fethinin 566. yıl dönümü kutlamaları dolayısıyla Fatih Sultan Mehmet Han'ın sembolik kılıcını hediye etti.

 


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 30.05.2019 10:42:20
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 30.05.2019 10:47:05
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
ŞİFALI AŞURE´NİN DUASI YAPILDI
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Afyonkarahisar´ın abide şahsiyetlerinden Mevlana´nın
AZERBAYCAN AZER SU´DAN İÇME SUYU ARITMA TESİ
Afyonkarahisar Belediyesi İçme Suyu Arıtma Tesisinde bulunan ve Türkiye´de birçok belediy
BAŞKAN ZEYBEK´E STK PLATFORMUNDAN DESTEK
"Ben bu vebale giremem" diyerek tekel bayi açılmasına onay vermeyen Belediye Başkanımız M
5
Evlendirme Evrakları
Sosyal Projeler
Organizasyon Şeması
Beni Haberdar Et
Mevzuat
Etkinlik Haberleri
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Stratejik Plan
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Kültürel Yayınlar
Afemek
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2019